Division: 1
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 BS - Ballston Spa Avengers (b) 2 - - - - - - -
2 CP - Clifton Park Sharks (b) 2 - - - - - - -
3 GU - Guilderland Revolution (a) 2 - - - - - - -
4 AL - Alleycats (a) 1 - - - - - - -
5 NY - Niskayuna Black (b) 1 - - - - - - -
6 BE - Bethlehem Ajax (b) 0 - - - - - - -
7 BW - Black Watch 2010/2011 (a) 0 - - - - - - -
8 CP - Clifton Park Tigers (a) 0 - - - - - - -
9 CP - Clifton Park Cougars (b) 0 - - - - - - -
10 GP - GPS Albany Elite 2010 (a) 0 - - - - - - -
Division: 2, Sub-Division: BLUE
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 BH - Burnt Hills United Spartans Red 1 - - - - - - -
2 BS - Ballston Spa Bombers 0 - - - - - - -
3 BH - Burnt Hills United Zepf 0 - - - - - - -
4 CO - Colonie Gold 0 - - - - - - -
5 NY - Niskayuna Red 0 - - - - - - -
6 RO - Rotterdam Blue 0 - - - - - - -
7 GU - Guilderland Fire 1 - - - - - - -
Division: 2, Sub-Division: RED
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 AB - Albany Blues (b) 1 - - - - - - -
2 BH - Burnt Hills United Jaguars (a) 1 - - - - - - -
3 AV - Averill Park Warriors II (b) 0 - - - - - - -
4 AV - Averill Park Warriors I (a) 0 - - - - - - -
5 BS - Ballston Spa Hurricanes (a) 0 - - - - - - -
6 GV - Greenville Crew (b) 0 - - - - - - -
7 NS - New Scotland Purple Dragons (a) 0 - - - - - - -
8 NS - New Scotland Storm (b) 0 - - - - - - -
9 CR - Colombia Red (b) 1 - - - - - - -
10 RO - Rotterdam Green (a) 1 - - - - - - -
Division: 1
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 GP - GPS Albany Elite 2008 2 - - - - - - -
2 BE - Bethlehem Atletico 1 - - - - - - -
3 BW - Black Watch 2008 1 - - - - - - -
4 GB - Greenbush Dragons 2 - - - - - - -
5 BS - Ballston Spa United 0 - - - - - - -
6 AL - Alleycats Red 1 - - - - - - -
7 GU - Guilderland Rangers 1 - - - - - - -
8 LC - Latham Circle Saints FC 08 2 - - - - - - -
Division: 2, Sub-Division: Blue
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 AL - Alleycats Red U9 1 - - - - - - -
2 BH - Burnt Hills United Blasters 1 - - - - - - -
3 NE - NY Elite 2008 Boys 1 - - - - - - -
4 CL - Calcio Comets 1 - - - - - - -
5 CP - Clifton Park Lazers 1 - - - - - - -
6 BE - Bethlehem Barcelona 1 - - - - - - -
7 GU - Guilderland Patriots 1 - - - - - - -
8 CO - Colonie Gold 1 - - - - - - -
Division: 2, Sub-Division: Red
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 BE - Bethlehem Chelsea 1 - - - - - - -
2 NY - Niskayuna Black 1 - - - - - - -
3 GP - GPS Albany Elite 2009 Red 2 - - - - - - -
4 BH - Burnt Hills United Spartans 0 - - - - - - -
5 GB - Greenbush Lightning 0 - - - - - - -
6 SA - Saratoga Wilton Giants 2 - - - - - - -
Division: 3, Sub-Division: Blue
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 AL - Alleycats White 1 - - - - - - -
2 BR - Brunswick Blast 0 - - - - - - -
3 CA - Catskill Orange 0 - - - - - - -
4 ME - Mechanicville Dynamo 0 - - - - - - -
5 WF - Waterford Red 0 - - - - - - -
6 NY - Niskayuna Red 1 - - - - - - -
Division: 3, Sub-Division: Red
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 AB - Albany White 2 - - - - - - -
2 RO - Rotterdam Blue Dragons 1 - - - - - - -
3 FT - FTFA Romario U8/9 1 - - - - - - -
4 BE - Bethlehem Dortmund 2 - - - - - - -
5 BS - Ballston Spa United Purple 1 - - - - - - -
6 NS - New Scotland Rangers 1 - - - - - - -
7 BH - Burnt Hills United Bombers 2 - - - - - - -
Division: 3, Sub-Division: White
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 NE - NY Elite Boys 2009/2010 2 - - - - - - -
2 LC - Latham Circle Saints FC 09 1 - - - - - - -
3 BW - Black Watch 2009 1 - - - - - - -
4 AB - Albany Blue 0 - - - - - - -
5 CA - Catskill Blue 0 - - - - - - -
6 NY - Niskayuna White 1 - - - - - - -
7 GU - Guilderland Roughnecks U9 1 - - - - - - -
8 CP - Clifton Park Grizzlies U9 2 - - - - - - -
Division: 4, Sub-Division: Blue
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 SC - Schenectady Lightning 1 - - - - - - -
2 GP - GPS Albany Elite 2009 White 1 - - - - - - -
3 FU - Fulton United Force N 0 - - - - - - -
4 GA - Galway Leprechauns 0 - - - - - - -
5 NU - Northern United Inferno 1 - - - - - - -
6 WF - Waterford White 1 - - - - - - -
Division: 4, Sub-Division: Red
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 CR - Columbia 1 - - - - - - -
2 BE - Bethlehem Everton 0 - - - - - - -
3 GV - Greenville Revolution 0 - - - - - - -
4 RA - RCS 0 - - - - - - -
5 AV - Averill Park Warriors 1 - - - - - - -
Division: 1
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 GP - GPS Albany Elite 2006 Red 1 1 0 0 4 1 3 3
2 BH - Burnt Hills United Spartans 0 0 0 0 0 0 0 0
3 GB - Greenbush Rangers 0 0 0 0 0 0 0 0
4 GV - Greenville Red Bulls 0 0 0 0 0 0 0 0
5 GU - Guilderland Aztecs 0 0 0 0 0 0 0 0
6 LC - Latham Circle Saints 0 0 0 0 0 0 0 0
7 NY - Niskayuna Black 0 0 0 0 0 0 0 0
8 NE - NY Elite Neymar U11 1 0 1 0 1 4 -3 0
Division: 2, Sub-Division: Blue
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 SA - Saratoga Wilton Real Madrid 1 1 0 0 7 0 7 3
2 AL - Alleycats White U11 1 1 0 0 4 2 2 3
3 FT - FTFA Neymar U10/11 1 1 0 0 5 2 3 3
4 BL - Black Rock U11 0 0 0 0 0 0 0 0
5 GP - GPS Albany Elite 2007 Red 0 0 0 0 0 0 0 0
6 BK - Berkshire Ajax '06-'08 1 0 1 0 2 4 -2 0
7 GB - Greenbush Gladiators 2 0 2 0 2 12 -10 0
Division: 2, Sub-Division: Red
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 CP - Clifton Park Cobras 1 1 0 0 3 1 2 3
2 AL - Alleycats White 1 1 0 0 8 2 6 3
3 NY - Niskayuna Red 1 1 0 0 3 2 1 3
4 GU - Guilderland Celtic U11 0 0 0 0 0 0 0 0
5 BE - Bethlehem Eagles 1 0 1 0 1 3 -2 0
6 RO - Rotterdam Tirana U11 2 0 2 0 4 11 -7 0
Division: 2, Sub-Division: WHITE
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 HL - Highland 1 1 0 0 4 1 3 3
2 BH - Burnt Hills United Blasters 0 0 0 0 0 0 0 0
3 CP - Clifton Park Stingers 0 0 0 0 0 0 0 0
4 RO - Rotterdam Feyenoord 0 0 0 0 0 0 0 0
5 WF - Waterford Red 0 0 0 0 0 0 0 0
6 NS - New Scotland Porto Dragons 1 0 1 0 1 4 -3 0
Division: 3, Sub-Division: Blue
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 BS - Ballston Spa Pulisic 2 1 0 1 9 7 2 4
2 GP - GPS Albany Elite 2006 White 1 0 0 1 4 4 0 1
3 CO - Colonie Gunners 0 0 0 0 0 0 0 0
4 GU - Guilderland Phantoms 0 0 0 0 0 0 0 0
5 GP - GPS Albany Elite 2007 White 0 0 0 0 0 0 0 0
6 LC - Latham Circle Saints FC 07 0 0 0 0 0 0 0 0
7 AL - Alleycats Blue U11 1 0 1 0 3 5 -2 0
Division: 3, Sub-Division: GREEN
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 CR - Columbia Gold 1 1 0 0 2 1 1 3
2 AV - Averill Park Warriors 0 0 0 0 0 0 0 0
3 BS - Ballston Spa Arsenal FC 0 0 0 0 0 0 0 0
4 BE - Bethlehem Blackbirds 0 0 0 0 0 0 0 0
5 CO - Colonie Garo 0 0 0 0 0 0 0 0
6 LC - Latham Circle Galaxy 0 0 0 0 0 0 0 0
7 NY - Niskayuna White 0 0 0 0 0 0 0 0
8 GB - Greenbush Fire 1 0 1 0 1 2 -1 0
Division: 3, Sub-Division: Red
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 AB - Albany Raptors 2 2 0 0 12 1 11 6
2 WF - Waterford White 1 1 0 0 7 1 6 3
3 CL - Calcio Crushers 0 0 0 0 0 0 0 0
4 GU - Guilderland Generals U11 0 0 0 0 0 0 0 0
5 AM - Amsterdam Wolves 1 0 1 0 1 5 -4 0
6 SC - Schenectady Lightning 2 0 2 0 1 14 -13 0
Division: 3, Sub-Division: White
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 SA - Saratoga Wilton Barcelona 2 2 0 0 11 1 10 6
2 FU - Fulton United Force B 1 1 0 0 4 1 3 3
3 BS - Ballston Spa Impact 1 0 0 1 1 1 0 1
4 CM - Cambridge 1 0 0 1 1 1 0 1
5 GA - Galway Raptors 0 0 0 0 0 0 0 0
6 FU - Fulton United Force M 1 0 1 0 1 4 -3 0
7 FU - Fulton United Force N 1 0 1 0 1 4 -3 0
8 NU - Northern United White Leopards 1 0 1 0 0 7 -7 0
Division: 4
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 CR - Columbia Silver 2 2 0 0 8 2 6 6
2 CR - Columbia Bronze 2 2 0 0 10 5 5 6
3 RW - Rip Van Winkle Raptors II 1 1 0 0 3 1 2 3
4 HH - Henry Hudson 2 1 1 0 11 3 8 3
5 CA - Catskill Cats 2 0 2 0 3 5 -2 0
6 RA - RCS 1 0 1 0 0 10 -10 0
7 GV - Greenville Galaxy 2 0 2 0 4 13 -9 0
Division: 1
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 NE - NY Elite 04 CityFC 1 1 0 0 5 0 5 3
2 AB - Albany Falcons 0 0 0 0 0 0 0 0
3 BS - Ballston Spa Renegades 0 0 0 0 0 0 0 0
4 CP - Clifton Park Express 0 0 0 0 0 0 0 0
5 NE - NY Elite -FTFA Pele 0 0 0 0 0 0 0 0
6 SA - Saratoga Wilton Chelsea 1 0 1 0 0 5 -5 0
Division: 2
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 BE - Bethlehem Eagles (b) 1 1 0 0 3 0 3 3
2 LC - Latham Circle Legion (a) 1 1 0 0 3 0 3 3
3 BK - Berkshire Ajax '04-'05 (b) 0 0 0 0 0 0 0 0
4 GB - Greenbush (b) 0 0 0 0 0 0 0 0
5 NS - New Scotland Strikers (a) 0 0 0 0 0 0 0 0
6 NY - Niskayuna Warriors Black (b) 0 0 0 0 0 0 0 0
7 SA - Saratoga Wilton Dynamo (a) 0 0 0 0 0 0 0 0
8 CP - Clifton Park Tornados (a) 1 0 1 0 0 3 -3 0
9 CO - Colonie Garnet (b) 1 0 1 0 0 3 -3 0
10 GU - Guilderland Rowdies U13 (a) 0 - - - - - - -
Division: 3, Sub-Division: Blue
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 BE - Bethlehem Blackbirds 1 1 0 0 4 0 4 3
2 AL - Alleycats Red 0 0 0 0 0 0 0 0
3 BH - Burnt Hills United Glenville 0 0 0 0 0 0 0 0
4 CP - Clifton Park Bulldogs 0 0 0 0 0 0 0 0
5 GU - Guilderland Blizzards 0 0 0 0 0 0 0 0
6 NY - Niskayuna Warriors Red 0 0 0 0 0 0 0 0
7 AL - Alleycats White U13 1 0 1 0 0 4 -4 0
Division: 3, Sub-Division: GREEN
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 CO - Colonie Cobras U13 1 1 0 0 3 0 3 3
2 RO - Rotterdam Strikers 1 1 0 0 3 0 3 3
3 SC - Schenectady Lightning 0 0 0 0 0 0 0 0
4 BR - Brunswick Blackhawks 1 0 1 0 0 3 -3 0
5 LS - Lansingburgh Troy Flying Horses 1 0 1 0 0 3 -3 0
Division: 3, Sub-Division: Red
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 FU - Fulton United Force B 1 1 0 0 3 0 3 3
2 FU - Fulton United Force N 1 1 0 0 2 1 1 3
3 GA - Galway Eagles 1 1 0 0 7 1 6 3
4 FU - Fulton United Force G 1 0 1 0 1 2 -1 0
5 CL - Calcio Cosmos 1 0 1 0 0 3 -3 0
6 NU - Northern United Dominators 1 0 1 0 1 7 -6 0
Division: 3, Sub-Division: WHITE
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 CR - Columbia 1 0 0 1 2 2 0 1
2 GV - Greenville Rapids 1 0 0 1 2 2 0 1
3 BE - Bethlehem Tigers 0 0 0 0 0 0 0 0
4 CA - Catskill Cats 0 0 0 0 0 0 0 0
5 HH - Henry Hudson 0 0 0 0 0 0 0 0
Division: 1, Sub-Division: BLUE
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 BH - Burnt Hills-SG United (b) 1 1 0 0 1 0 1 3
2 NY - Niskayuna Mohawk United (b) 1 1 0 0 4 3 1 3
3 AB - Albany Falcons (a) 0 0 0 0 0 0 0 0
4 BK - Berkshire Ajax '02-'03 (a) 0 0 0 0 0 0 0 0
5 CP - Clifton Park Steamers (a) 0 0 0 0 0 0 0 0
6 GU - Guilderland Armada (a) 0 0 0 0 0 0 0 0
7 CO - Colonie Porto (b) 1 0 1 0 0 1 -1 0
8 SA - Saratoga Wilton Revolution (b) 1 0 1 0 3 4 -1 0
Division: 1, Sub-Division: RED
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 BS - Ballston Spa FC Route 50 (a) 1 1 0 0 2 1 1 3
2 BR - Brunswick (a) 1 1 0 0 3 1 2 3
3 BE - Bethlehem Black (b) 1 1 0 0 5 2 3 3
4 GV - G.C. United (b) 0 0 0 0 0 0 0 0
5 NS - New Scotland Eagles (b) 0 0 0 0 0 0 0 0
6 CP - Clifton Park Hotspurs U15 (a) 1 0 1 0 1 2 -1 0
7 GB - Greenbush Knights (a) 1 0 1 0 1 3 -2 0
8 AB - Albany Risse (b) 1 0 1 0 2 5 -3 0
Division: 2
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 RW - Rip Van Winkle 1 1 0 0 3 0 3 3
2 SC - Schenectady Patriots 1 1 0 0 10 3 7 3
3 BE - Bethlehem Orange 1 0 0 1 3 3 0 1
4 LC - Latham Circle Armada 1 0 0 1 3 3 0 1
5 ME - Mechanicville Schuylerville 1777 1 0 1 0 0 3 -3 0
6 WF - Waterford U15 1 0 1 0 3 10 -7 0
Division: 2, Sub-Division: BLUE
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 AB - Albany United U18 0 0 0 0 0 0 0 0
2 CR - Columbia U18 0 0 0 0 0 0 0 0
3 GU - Guilderland Blitz U18 0 0 0 0 0 0 0 0
4 LC - LCSC Phoenix U18 0 0 0 0 0 0 0 0
5 ME - MSUSC Halfmoon U18 0 0 0 0 0 0 0 0
6 NU - Northern United White Lightning U17 0 0 0 0 0 0 0 0
7 ON - Oneonta U17 0 0 0 0 0 0 0 0
Division: 2, Sub-Division: RED
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 BE - Bethlehem Black U18 1 1 0 0 8 1 7 3
2 NY - Niskayuna Mohawk United U17 1 1 0 0 5 3 2 3
3 CL - Calcio Celtics U17 0 0 0 0 0 0 0 0
4 GB - Greenbush Gladiators U18 0 0 0 0 0 0 0 0
5 BK - Berkshire Ajax '01-'02 1 0 1 0 3 5 -2 0
6 LS - Lansingburgh Troy Flying Horses U17 1 0 1 0 1 8 -7 0
Division: 2, Sub-Division: WHITE
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 NU - Northern United Wolf Pack U17 1 1 0 0 5 1 4 3
2 VY - Valley Spartans 1 1 0 0 2 1 1 3
3 CT - Cooperstown CVS Galaxy 0 0 0 0 0 0 0 0
4 FU - Fulton United Force B 0 0 0 0 0 0 0 0
5 FU - Fulton United Force M 0 0 0 0 0 0 0 0
6 AM - Amsterdam 1 0 1 0 1 2 -1 0
7 FU - Fulton United Force N 1 0 1 0 1 5 -4 0
Division: 2, Sub-Division: BLUE
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 BR - Brunswick U17-U19 0 - - - - - - -
2 BH - Burnt Hills United U19 0 - - - - - - -
3 CP - Clifton Park Strikers U18 0 - - - - - - -
4 CO - Colonie Garnet/Gold U19 0 - - - - - - -
5 GU - Guilderland Gunners U19 0 - - - - - - -
6 BK - Berkshire Ajax '99-'01 (LP) 0 - - - - - - -
Division: 2, Sub-Division: RED
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 CM - Cambridge U19 0 - - - - - - -
2 GV - Greenville Catskill United U19 0 - - - - - - -
3 ME - MSUSC United U18 0 - - - - - - -
4 RJ - Roe Jan Wildcats U19 0 - - - - - - -
5 TV - Taconic Valley Select U19 0 - - - - - - -
Division: 1
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 BW - Black Watch 08/09 0 - - - - - - -
2 GB - Greenbush Lady Knights 0 - - - - - - -
3 GU - Guilderland Breakers 0 - - - - - - -
4 GP - GPS Albany Elite 2008 0 - - - - - - -
5 RO - Rotterdam Stars 0 - - - - - - -
6 SA - Saratoga Wilton Sky Blue 0 - - - - - - -
Division: 2
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 BS - Ballston Spa Chaos Purple 0 - - - - - - -
2 BE - Bethlehem Eagles 0 - - - - - - -
3 CU - Capital United 0 - - - - - - -
4 CP - Clifton Park Shooting Stars 0 - - - - - - -
5 LC - Latham Circle Saints FC 08-09 0 - - - - - - -
6 NY - Niskayuna Grey WolfPack 0 - - - - - - -
Division: 3, Sub-Division: BLUE
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 BE - Bethlehem Hawks 1 - - - - - - -
2 AB - Albany Flyers 0 - - - - - - -
3 BH - Burnt Hills United Ireland-Spartans 0 - - - - - - -
4 CO - Colonie Cheetahs 0 - - - - - - -
5 GV - Greenville Breakers 0 - - - - - - -
6 GU - Guilderland Freedom U9 0 - - - - - - -
7 NY - Niskayuna White WolfPack 0 - - - - - - -
8 RO - Rotterdam Strikers U9 0 - - - - - - -
9 ME - Mechanicville Power 1 - - - - - - -
Division: 3, Sub-Division: Red
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 AM - Amsterdam (a) 1 - - - - - - -
2 SA - Saratoga Wilton Red Stars (a) 1 - - - - - - -
3 CA - Catskill Cats (b) 1 - - - - - - -
4 SA - Saratoga Wilton Reign (a) 1 - - - - - - -
5 WF - Waterford (b) 1 - - - - - - -
6 CP - Clifton Park Blasters (a) 1 - - - - - - -
7 RA - RCS (b) 1 - - - - - - -
8 BS - Ballston Spa Chaos White (a) 1 - - - - - - -
9 NS - New Scotland Revolution (b) 1 - - - - - - -
10 RW - Rip Van Winkle (b) 1 - - - - - - -
Division: 1
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 CU - Capital United Blue Skye 1 1 0 0 3 2 1 3
2 AL - Alleycats White 0 0 0 0 0 0 0 0
3 CU - Capital United Blue Crush 0 0 0 0 0 0 0 0
4 GB - Greenbush Thorns 1 0 1 0 2 3 -1 0
5 AL - Alleycats Red (LP) 0 - - - - - - -
Division: 2, Sub-Division: BLUE
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 BS - Ballston Spa Socceroos Purple 1 1 0 0 8 0 8 3
2 ON - Oneonta 1 1 0 0 5 1 4 3
3 GU - Guilderland Terrors 1 1 0 0 4 2 2 3
4 WF - Waterford 0 0 0 0 0 0 0 0
5 NY - Niskayuna Silver Sparks 1 0 1 0 2 4 -2 0
6 RO - Rotterdam 1 0 1 0 1 5 -4 0
7 CL - Calcio Comets 1 0 1 0 0 8 -8 0
Division: 2, Sub-Division: RED
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 AL - Alleycats Red U11 0 0 0 0 0 0 0 0
2 BH - Burnt Hills United Banshee 0 0 0 0 0 0 0 0
3 CP - Clifton Park Panthers 0 0 0 0 0 0 0 0
4 GV - Greenville Courage 0 0 0 0 0 0 0 0
5 GP - GPS Albany Elite 2006 0 0 0 0 0 0 0 0
6 SA - Saratoga Wilton Strikers 0 0 0 0 0 0 0 0
Division: 3, Sub-Division: Blue
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 GU - Guilderland Pride U11 1 1 0 0 5 0 5 3
2 BE - Bethlehem Eagles 1 1 0 0 5 3 2 3
3 BH - Burnt Hills United Buzzers 1 1 0 0 4 3 1 3
4 BL - Black Rock U11 0 0 0 0 0 0 0 0
5 GP - GPS Albany Elite 2007 0 0 0 0 0 0 0 0
6 SA - Saratoga Wilton Blue Thunder U11 0 0 0 0 0 0 0 0
7 NY - Niskayuna Crazy Cleats 1 0 1 0 0 5 -5 0
8 AB - Albany Bulldogs 2 0 2 0 6 9 -3 0
Division: 3, Sub-Division: GREEN
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 GA - Galway Eagles 1 1 0 0 7 0 7 3
2 CP - Clifton Park Crusaders 1 1 0 0 3 1 2 3
3 AL - Alleycats White U11 0 0 0 0 0 0 0 0
4 BS - Ballston Spa Socceroos White 0 0 0 0 0 0 0 0
5 HL - Highland 0 0 0 0 0 0 0 0
6 LC - Latham Circle Panthers 0 0 0 0 0 0 0 0
7 CO - Colonie Comets 1 0 1 0 1 3 -2 0
8 FU - Fulton United Force B 1 0 1 0 0 7 -7 0
Division: 3, Sub-Division: Red
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 CR - Columbia Sly Foxes 2 2 0 0 11 3 8 6
2 NS - New Scotland Kicks 0 0 0 0 0 0 0 0
3 RA - RCS 0 0 0 0 0 0 0 0
4 GB - Greenbush Pride 1 0 1 0 1 5 -4 0
5 GV - Greenville Pride 1 0 1 0 2 6 -4 0
Division: 2, Sub-Division: BLUE
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 AL - Alleycats Red 1 1 0 0 1 0 1 3
2 SA - Saratoga Wilton Select 1 1 0 0 5 0 5 3
3 BH - Burnt Hills United Lady Spartans 1 0 0 1 1 1 0 1
4 CP - Clifton Park Dragons 1 0 0 1 1 1 0 1
5 GU - Guilderland Storm 1 0 1 0 0 1 -1 0
6 BS - Ballston Spa Attack! 1 0 1 0 0 5 -5 0
7 AL - Alleycats Red U13 (LP) 0 - - - - - - -
Division: 2, Sub-Division: RED
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 CL - Calcio Pride 2 0 0 2 1 1 0 2
2 BE - Bethleham Eagles 1 0 0 1 0 0 0 1
3 BW - Black Watch Nike 1 0 0 1 1 1 0 1
4 BK - Berkshire Ajax '04-'07 1 0 0 1 3 3 0 1
5 GP - GPS Albany Elite 04/05 1 0 0 1 3 3 0 1
6 GU - Guilderland Reign U13 0 0 0 0 0 0 0 0
Division: 3, Sub-Division: Blue
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 BE - Bethlehem Falcons 1 1 0 0 2 0 2 3
2 NY - Niskayuna Nightmare 1 1 0 0 2 0 2 3
3 GB - Greenbush Griffins 1 1 0 0 5 2 3 3
4 AB - Albany Falcon Strikers 0 0 0 0 0 0 0 0
5 BR - Brunswick Saints 0 0 0 0 0 0 0 0
6 CA - Catskill Cats 1 0 1 0 0 2 -2 0
7 RO - Rotterdam 1 0 1 0 0 2 -2 0
8 LC - Latham Circle Strikers 1 0 1 0 2 5 -3 0
Division: 3, Sub-Division: Red
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 SA - Saratoga Wilton Rayas Azule 1 1 0 0 6 2 4 3
2 FU - Fulton United Force B 0 0 0 0 0 0 0 0
3 FU - Fulton United Force M 0 0 0 0 0 0 0 0
4 NU - Northern United 0 0 0 0 0 0 0 0
5 CM - Cambridge 1 0 1 0 2 6 -4 0
Division: 1
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 BK - Berkshire Ajax '02-'03 0 0 0 0 0 0 0 0
2 BL - Black Rock 0 0 0 0 0 0 0 0
3 CP - Clifton Park Sundevils 0 0 0 0 0 0 0 0
4 PT - Green Hill 0 0 0 0 0 0 0 0
5 RO - Rotterdam United 0 0 0 0 0 0 0 0
6 AL - Alleycats Girls U14 (LP) 0 - - - - - - -
7 GU - Guilderland Chaos (LP) 0 - - - - - - -
8 RO - Rotterdam Premier 2003 (LP) 0 - - - - - - -
Division: 2
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 BR - Brunswick 1 1 0 0 3 1 2 3
2 HL - Highland Red 1 1 0 0 5 1 4 3
3 RW - Rip Van Winkle 1 1 0 0 8 2 6 3
4 CM - Cambridge 1 0 1 0 1 3 -2 0
5 RA - RCS U15 1 0 1 0 1 5 -4 0
6 RJ - Roe Jan Wildcats 1 0 1 0 2 8 -6 0
Division: 1
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 CL - Calcio Cyclones 1 1 0 0 5 1 4 3
2 GB - Greenbush Knights U16 0 0 0 0 0 0 0 0
3 GV - Greenville Spirit 0 0 0 0 0 0 0 0
4 SA - Saratoga Wilton U16/17 Blue Streaks 0 0 0 0 0 0 0 0
5 BE - Bethlehem Black 1 0 1 0 1 5 -4 0
6 LS - Lansingburgh Lady Knights (LP) 1 - - - - - - -
Division: 1
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 NU - Northern United White 1 1 0 0 2 1 1 3
2 FU - Fulton United Force B U17 0 0 0 0 0 0 0 0
3 FU - Fulton United Force G U17 0 0 0 0 0 0 0 0
4 FU - Fulton United Force M U17 0 0 0 0 0 0 0 0
5 FU - Fulton United Force N U17 0 0 0 0 0 0 0 0
6 GA - Galway U18 0 0 0 0 0 0 0 0
7 NU - Northern United Red 0 0 0 0 0 0 0 0
8 CT - Cooperstown CVS Galaxy U17 1 0 1 0 1 2 -1 0
Division: 2, Sub-Division: BLUE
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 LS - Lansingburgh Lady Knights U18 1 - - - - - - -
2 AV - Averill Park Warriors U19 0 - - - - - - -
3 BH - Burnt Hills United Thunder U18 0 - - - - - - -
4 GU - Guilderland U19 0 - - - - - - -
5 BK - Berkshire Ajax '99-'01 1 - - - - - - -
6 GB - Greenbush Knights U18 (LP) 0 - - - - - - -
7 PT - Plattsburgh Lakers U18 (LP) 0 - - - - - - -
Division: 2, Sub-Division: RED
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 RO - Rotterdam Rebels U18 1 - - - - - - -
2 AB - Albany Falcons 0 - - - - - - -
3 NS - New Scotland Dorrance U18 0 - - - - - - -
4 RJ - Roe Jan Wildcats U19 0 - - - - - - -
5 TV - Taconic Valley Select U19 0 - - - - - - -
6 NY - Niskayuna Mohawk United U19 1 - - - - - - -