Division: 1
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 CP - Clifton Park Tigers (a) 7 - - - - - - -
2 BS - Ballston Spa Avengers (b) 10 - - - - - - -
3 CP - Clifton Park Sharks (b) 10 - - - - - - -
4 AL - Alleycats (a) 10 - - - - - - -
5 BW - Black Watch 2010/2011 (a) 9 - - - - - - -
6 BE - Bethlehem Ajax (b) 9 - - - - - - -
7 GP - GPS Albany Elite 2010 (a) 10 - - - - - - -
8 CP - Clifton Park Cougars (b) 8 - - - - - - -
9 NY - Niskayuna Black (b) 9 - - - - - - -
10 GU - Guilderland Revolution (a) 8 - - - - - - -
Division: 2, Sub-Division: BLUE
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 BH - Burnt Hills United Spartans Red 9 - - - - - - -
2 BS - Ballston Spa Bombers 7 - - - - - - -
3 BH - Burnt Hills United Zepf 8 - - - - - - -
4 CO - Colonie Gold 10 - - - - - - -
5 NY - Niskayuna Red 10 - - - - - - -
6 GU - Guilderland Fire 6 - - - - - - -
7 RO - Rotterdam Blue 8 - - - - - - -
Division: 2, Sub-Division: RED
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 AV - Averill Park Warriors I (a) 10 - - - - - - -
2 AB - Albany Blues (b) 10 - - - - - - -
3 BS - Ballston Spa Hurricanes (a) 10 - - - - - - -
4 NS - New Scotland Purple Dragons (a) 10 - - - - - - -
5 BH - Burnt Hills United Jaguars (a) 8 - - - - - - -
6 CR - Colombia Red (b) 9 - - - - - - -
7 GV - Greenville Crew (b) 7 - - - - - - -
8 AV - Averill Park Warriors II (b) 7 - - - - - - -
9 RO - Rotterdam Green (a) 10 - - - - - - -
10 NS - New Scotland Storm (b) 7 - - - - - - -
Division: 1
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 BE - Bethlehem Atletico 9 - - - - - - -
2 BW - Black Watch 2008 8 - - - - - - -
3 GB - Greenbush Dragons 7 - - - - - - -
4 GP - GPS Albany Elite 2008 9 - - - - - - -
5 AL - Alleycats Red 8 - - - - - - -
6 LC - Latham Circle Saints FC 08 8 - - - - - - -
7 GU - Guilderland Rangers 8 - - - - - - -
8 BS - Ballston Spa United 7 - - - - - - -
Division: 2, Sub-Division: Blue
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 BE - Bethlehem Barcelona 10 - - - - - - -
2 AL - Alleycats Red U9 10 - - - - - - -
3 BH - Burnt Hills United Blasters 10 - - - - - - -
4 NE - NY Elite 2008 Boys 10 - - - - - - -
5 CP - Clifton Park Lazers 9 - - - - - - -
6 GU - Guilderland Patriots 9 - - - - - - -
7 CL - Calcio Comets 10 - - - - - - -
8 CO - Colonie Gold 10 - - - - - - -
Division: 2, Sub-Division: Red
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 BH - Burnt Hills United Spartans 9 - - - - - - -
2 NY - Niskayuna Black 10 - - - - - - -
3 BE - Bethlehem Chelsea 10 - - - - - - -
4 GP - GPS Albany Elite 2009 Red 9 - - - - - - -
5 SA - Saratoga Wilton Giants 9 - - - - - - -
6 GB - Greenbush Lightning 9 - - - - - - -
Division: 3, Sub-Division: Blue
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 NY - Niskayuna Red 10 - - - - - - -
2 BR - Brunswick Blast 9 - - - - - - -
3 AL - Alleycats White 9 - - - - - - -
4 WF - Waterford Red 10 - - - - - - -
5 CA - Catskill Orange 10 - - - - - - -
6 ME - Mechanicville Dynamo 8 - - - - - - -
Division: 3, Sub-Division: Red
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 FT - FTFA Romario U8/9 10 - - - - - - -
2 RO - Rotterdam Blue Dragons 10 - - - - - - -
3 AB - Albany White 10 - - - - - - -
4 BE - Bethlehem Dortmund 10 - - - - - - -
5 BS - Ballston Spa United Purple 9 - - - - - - -
6 NS - New Scotland Rangers 9 - - - - - - -
7 BH - Burnt Hills United Bombers 10 - - - - - - -
Division: 3, Sub-Division: White
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 LC - Latham Circle Saints FC 09 10 - - - - - - -
2 BW - Black Watch 2009 10 - - - - - - -
3 NE - NY Elite Boys 2009/2010 10 - - - - - - -
4 CP - Clifton Park Grizzlies U9 10 - - - - - - -
5 GU - Guilderland Roughnecks U9 10 - - - - - - -
6 AB - Albany Blue 10 - - - - - - -
7 CA - Catskill Blue 10 - - - - - - -
8 NY - Niskayuna White 10 - - - - - - -
Division: 4, Sub-Division: Blue
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 SC - Schenectady Lightning 10 - - - - - - -
2 GP - GPS Albany Elite 2009 White 9 - - - - - - -
3 NU - Northern United Inferno 10 - - - - - - -
4 GA - Galway Leprechauns 10 - - - - - - -
5 FU - Fulton United Force N 9 - - - - - - -
6 WF - Waterford White 10 - - - - - - -
Division: 4, Sub-Division: Red
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 GV - Greenville Revolution 7 - - - - - - -
2 RA - RCS 8 - - - - - - -
3 BE - Bethlehem Everton 9 - - - - - - -
4 CR - Columbia 10 - - - - - - -
5 AV - Averill Park Warriors 10 - - - - - - -
Division: 1
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 LC - Latham Circle Saints 10 8 1 1 53 14 39 25
2 GB - Greenbush Rangers 10 8 2 0 47 15 32 24
3 GU - Guilderland Aztecs 10 7 3 0 39 13 26 21
4 GP - GPS Albany Elite 2006 Red 10 4 5 1 35 33 2 13
5 NE - NY Elite Neymar U11 10 4 5 1 35 38 -3 13
6 GV - Greenville Red Bulls 10 4 5 1 30 39 -9 13
7 NY - Niskayuna Black 10 3 7 0 24 49 -25 9
8 BH - Burnt Hills United Spartans 10 0 10 0 17 79 -62 0
Division: 2, Sub-Division: Blue
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 GP - GPS Albany Elite 2007 Red 10 8 1 1 47 15 32 25
2 SA - Saratoga Wilton Real Madrid 10 7 2 1 39 22 17 22
3 AL - Alleycats White U11 9 6 3 0 30 13 17 18
4 BL - Black Rock U11 9 6 3 0 35 23 12 18
5 BK - Berkshire Ajax '06-'08 9 3 6 0 21 28 -7 9
6 FT - FTFA Neymar U10/11 9 2 7 0 10 41 -31 6
7 GB - Greenbush Gladiators 10 0 10 0 11 51 -40 0
Division: 2, Sub-Division: Red
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 AL - Alleycats White 10 10 0 0 57 19 38 30
2 GU - Guilderland Celtic U11 10 6 4 0 27 24 3 18
3 CP - Clifton Park Cobras 10 5 5 0 29 27 2 15
4 BE - Bethlehem Eagles 10 5 5 0 41 30 11 15
5 NY - Niskayuna Red 10 2 8 0 11 38 -27 6
6 RO - Rotterdam Tirana U11 10 2 8 0 16 43 -27 6
Division: 2, Sub-Division: WHITE
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 WF - Waterford Red 10 8 1 1 43 12 31 25
2 RO - Rotterdam Feyenoord 10 7 1 2 40 16 24 23
3 HL - Highland 10 6 4 0 26 22 4 18
4 NS - New Scotland Porto Dragons 9 3 6 0 15 29 -14 9
5 CP - Clifton Park Stingers 9 2 6 1 11 24 -13 7
6 BH - Burnt Hills United Blasters 8 0 8 0 13 45 -32 0
Division: 3, Sub-Division: Blue
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 BS - Ballston Spa Pulisic 10 9 0 1 61 20 41 28
2 GP - GPS Albany Elite 2006 White 10 6 3 1 37 23 14 19
3 AL - Alleycats Blue U11 9 5 4 0 28 32 -4 15
4 GP - GPS Albany Elite 2007 White 10 4 5 1 36 38 -2 13
5 LC - Latham Circle Saints FC 07 10 4 6 0 30 31 -1 12
6 CO - Colonie Gunners 9 2 6 1 29 44 -15 7
7 GU - Guilderland Phantoms 10 2 8 0 16 49 -33 6
Division: 3, Sub-Division: GREEN
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 CR - Columbia Gold 10 10 0 0 65 8 57 30
2 BE - Bethlehem Blackbirds 10 6 2 2 46 21 25 20
3 GB - Greenbush Fire 9 6 2 1 38 24 14 19
4 LC - Latham Circle Galaxy 9 5 4 0 30 42 -12 15
5 NY - Niskayuna White 9 4 5 0 35 35 0 12
6 BS - Ballston Spa Arsenal FC 10 3 7 0 26 37 -11 9
7 AV - Averill Park Warriors 9 2 6 1 22 35 -13 7
8 CO - Colonie Garo 10 0 10 0 16 76 -60 0
Division: 3, Sub-Division: Red
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 AB - Albany Raptors 10 9 1 0 56 12 44 27
2 CL - Calcio Crushers 10 8 2 0 51 15 36 24
3 WF - Waterford White 10 5 5 0 40 39 1 15
4 GU - Guilderland Generals U11 10 4 5 1 27 34 -7 13
5 AM - Amsterdam Wolves 10 3 7 0 24 47 -23 9
6 SC - Schenectady Lightning 10 0 9 1 12 63 -51 1
Division: 3, Sub-Division: White
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 SA - Saratoga Wilton Barcelona 10 9 1 0 40 9 31 27
2 CM - Cambridge 10 7 2 1 32 16 16 22
3 FU - Fulton United Force B 10 5 3 2 27 18 9 17
4 FU - Fulton United Force M 10 5 4 1 25 17 8 16
5 BS - Ballston Spa Impact 10 4 4 2 25 26 -1 14
6 NU - Northern United White Leopards 10 3 6 1 37 41 -4 10
7 FU - Fulton United Force N 10 2 6 2 31 36 -5 8
8 GA - Galway Raptors 10 0 9 1 11 65 -54 1
Division: 4
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 CR - Columbia Bronze 10 9 0 1 49 12 37 28
2 CR - Columbia Silver 10 7 2 1 49 19 30 22
3 CA - Catskill Cats 10 7 3 0 50 26 24 21
4 RW - Rip Van Winkle Raptors II 10 3 5 2 23 39 -16 11
5 GV - Greenville Galaxy 10 3 6 1 30 38 -8 10
6 HH - Henry Hudson 10 3 6 1 22 45 -23 10
7 RA - RCS 10 0 10 0 11 55 -44 0
Division: 1
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 NE - NY Elite 04 CityFC 9 8 0 1 38 4 34 25
2 NE - NY Elite -FTFA Pele 9 7 2 0 41 17 24 21
3 AB - Albany Falcons 10 7 3 0 35 17 18 21
4 SA - Saratoga Wilton Chelsea 10 3 6 1 21 35 -14 10
5 CP - Clifton Park Express 10 2 6 2 24 26 -2 8
6 BS - Ballston Spa Renegades 10 0 10 0 3 63 -60 0
Division: 2
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 BE - Bethlehem Eagles (b) 10 8 1 1 32 11 21 25
2 CO - Colonie Garnet (b) 10 8 2 0 52 21 31 24
3 LC - Latham Circle Legion (a) 9 6 1 2 36 10 26 20
4 NY - Niskayuna Warriors Black (b) 10 6 4 0 51 34 17 18
5 CP - Clifton Park Tornados (a) 8 4 3 1 18 15 3 13
6 BK - Berkshire Ajax '04-'05 (b) 10 3 7 0 29 49 -20 9
7 GB - Greenbush (b) 10 3 7 0 22 29 -7 9
8 NS - New Scotland Strikers (a) 9 1 8 0 14 43 -29 3
9 SA - Saratoga Wilton Dynamo (a) 8 1 7 0 11 53 -42 3
10 GU - Guilderland Rowdies U13 (a) 6 - - - - - - -
Division: 3, Sub-Division: Blue
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 GU - Guilderland Blizzards 9 9 0 0 45 5 40 27
2 BE - Bethlehem Blackbirds 10 8 1 1 42 5 37 25
3 AL - Alleycats White U13 10 5 3 2 27 16 11 17
4 NY - Niskayuna Warriors Red 10 4 5 1 27 31 -4 13
5 CP - Clifton Park Bulldogs 10 3 7 0 20 45 -25 9
6 AL - Alleycats Red 9 2 6 1 18 30 -12 7
7 BH - Burnt Hills United Glenville 10 0 9 1 5 52 -47 1
Division: 3, Sub-Division: GREEN
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 RO - Rotterdam Strikers 10 9 0 1 45 7 38 28
2 BR - Brunswick Blackhawks 10 5 2 3 33 11 22 18
3 CO - Colonie Cobras U13 10 4 5 1 28 24 4 13
4 LS - Lansingburgh Troy Flying Horses 10 4 5 1 31 26 5 13
5 SC - Schenectady Lightning 10 0 10 0 13 82 -69 0
Division: 3, Sub-Division: Red
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 FU - Fulton United Force N 10 6 2 2 33 11 22 20
2 FU - Fulton United Force G 10 6 3 1 32 20 12 19
3 CL - Calcio Cosmos 10 6 3 1 38 22 16 19
4 FU - Fulton United Force B 10 5 3 2 25 19 6 17
5 GA - Galway Eagles 10 2 6 2 23 43 -20 8
6 NU - Northern United Dominators 10 0 8 2 13 49 -36 2
Division: 3, Sub-Division: WHITE
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 CR - Columbia 10 7 0 3 40 14 26 24
2 GV - Greenville Rapids 10 5 1 4 33 13 20 19
3 CA - Catskill Cats 10 5 3 2 22 22 0 17
4 BE - Bethlehem Tigers 9 2 7 0 12 35 -23 6
5 HH - Henry Hudson 9 0 8 1 8 31 -23 1
Division: 1, Sub-Division: BLUE
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 AB - Albany Falcons (a) 10 10 0 0 48 11 37 30
2 BK - Berkshire Ajax '02-'03 (a) 10 8 2 0 25 15 10 24
3 NY - Niskayuna Mohawk United (b) 10 5 4 1 20 29 -9 16
4 CP - Clifton Park Steamers (a) 10 5 5 0 24 26 -2 15
5 SA - Saratoga Wilton Revolution (b) 10 4 5 1 22 26 -4 13
6 CO - Colonie Porto (b) 10 3 7 0 13 19 -6 9
7 BH - Burnt Hills-SG United (b) 9 2 7 0 16 25 -9 6
8 GU - Guilderland Armada (a) 9 1 8 0 10 27 -17 3
Division: 1, Sub-Division: RED
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 BR - Brunswick (a) 10 9 0 1 45 6 39 28
2 BE - Bethlehem Black (b) 10 9 1 0 28 9 19 27
3 GB - Greenbush Knights (a) 9 5 4 0 21 18 3 15
4 BS - Ballston Spa FC Route 50 (a) 10 3 4 3 19 20 -1 12
5 AB - Albany Risse (b) 8 4 4 0 19 19 0 12
6 GV - G.C. United (b) 9 2 5 2 13 24 -11 8
7 NS - New Scotland Eagles (b) 10 2 7 1 17 26 -9 7
8 CP - Clifton Park Hotspurs U15 (a) 10 0 9 1 12 52 -40 1
Division: 2
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 BE - Bethlehem Orange 10 8 0 2 53 11 42 26
2 LC - Latham Circle Armada 10 8 0 2 52 12 40 26
3 SC - Schenectady Patriots 10 5 5 0 40 29 11 15
4 ME - Mechanicville Schuylerville 1777 10 4 6 0 17 41 -24 12
5 RW - Rip Van Winkle 10 2 7 1 21 40 -19 7
6 WF - Waterford U15 10 0 9 1 16 66 -50 1
Division: 2, Sub-Division: BLUE
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 GU - Guilderland Blitz U18 11 10 1 0 43 16 27 30
2 LC - LCSC Phoenix U18 11 9 2 0 38 20 18 27
3 ON - Oneonta U17 8 5 3 0 29 18 11 15
4 NU - Northern United White Lightning U17 10 3 5 2 17 20 -3 11
5 AB - Albany United U18 10 2 6 2 17 19 -2 8
6 ME - MSUSC Halfmoon U18 2 0 2 0 1 10 -9 0
7 CR - Columbia U18 9 0 9 0 7 46 -39 0
Division: 2, Sub-Division: RED
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 BK - Berkshire Ajax '01-'02 10 9 1 0 54 10 44 27
2 NY - Niskayuna Mohawk United U17 10 9 1 0 52 10 42 27
3 CL - Calcio Celtics U17 10 4 5 1 27 27 0 13
4 BE - Bethlehem Black U18 11 4 6 1 39 26 13 13
5 GB - Greenbush Gladiators U18 10 1 8 1 18 67 -49 4
6 LS - Lansingburgh Troy Flying Horses U17 10 1 8 1 8 61 -53 4
Division: 2, Sub-Division: WHITE
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 CT - Cooperstown CVS Galaxy 10 8 1 1 37 19 18 25
2 FU - Fulton United Force B 10 7 3 0 33 10 23 21
3 FU - Fulton United Force M 10 6 3 1 29 12 17 19
4 NU - Northern United Wolf Pack U17 10 5 3 2 26 18 8 17
5 VY - Valley Spartans 10 3 4 3 14 19 -5 12
6 FU - Fulton United Force N 10 2 7 1 10 35 -25 7
7 AM - Amsterdam 10 0 10 0 15 51 -36 0
Division: 2, Sub-Division: BLUE
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 GU - Guilderland Gunners U19 8 - - - - - - -
2 CO - Colonie Garnet/Gold U19 8 - - - - - - -
3 CP - Clifton Park Strikers U18 8 - - - - - - -
4 BH - Burnt Hills United U19 8 - - - - - - -
5 BR - Brunswick U17-U19 8 - - - - - - -
6 BK - Berkshire Ajax '99-'01 (LP) 4 - - - - - - -
Division: 2, Sub-Division: RED
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 GV - Greenville Catskill United U19 8 - - - - - - -
2 RJ - Roe Jan Wildcats U19 7 - - - - - - -
3 TV - Taconic Valley Select U19 8 - - - - - - -
4 CM - Cambridge U19 7 - - - - - - -
5 ME - MSUSC United U18 8 - - - - - - -
Division: 1
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 SA - Saratoga Wilton Sky Blue 10 - - - - - - -
2 GB - Greenbush Lady Knights 10 - - - - - - -
3 GP - GPS Albany Elite 2008 9 - - - - - - -
4 GU - Guilderland Breakers 9 - - - - - - -
5 RO - Rotterdam Stars 10 - - - - - - -
6 BW - Black Watch 08/09 10 - - - - - - -
Division: 2
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 CP - Clifton Park Shooting Stars 10 - - - - - - -
2 BS - Ballston Spa Chaos Purple 10 - - - - - - -
3 NY - Niskayuna Grey WolfPack 10 - - - - - - -
4 BE - Bethlehem Eagles 10 - - - - - - -
5 LC - Latham Circle Saints FC 08-09 10 - - - - - - -
6 CU - Capital United 10 - - - - - - -
Division: 3, Sub-Division: BLUE
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 GU - Guilderland Freedom U9 10 - - - - - - -
2 CO - Colonie Cheetahs 10 - - - - - - -
3 RO - Rotterdam Strikers U9 9 - - - - - - -
4 GV - Greenville Breakers 10 - - - - - - -
5 BH - Burnt Hills United Ireland-Spartans 9 - - - - - - -
6 BE - Bethlehem Hawks 8 - - - - - - -
7 NY - Niskayuna White WolfPack 9 - - - - - - -
8 ME - Mechanicville Power 8 - - - - - - -
9 AB - Albany Flyers 7 - - - - - - -
Division: 3, Sub-Division: Red
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 WF - Waterford (b) 9 - - - - - - -
2 AM - Amsterdam (a) 10 - - - - - - -
3 CP - Clifton Park Blasters (a) 10 - - - - - - -
4 SA - Saratoga Wilton Red Stars (a) 10 - - - - - - -
5 CA - Catskill Cats (b) 9 - - - - - - -
6 RA - RCS (b) 9 - - - - - - -
7 BS - Ballston Spa Chaos White (a) 10 - - - - - - -
8 SA - Saratoga Wilton Reign (a) 10 - - - - - - -
9 RW - Rip Van Winkle (b) 9 - - - - - - -
10 NS - New Scotland Revolution (b) 10 - - - - - - -
Division: 1
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 CU - Capital United Blue Skye 7 5 1 1 26 12 14 16
2 GB - Greenbush Thorns 7 5 1 1 33 11 22 16
3 AL - Alleycats White 7 2 5 0 8 16 -8 6
4 CU - Capital United Blue Crush 7 1 6 0 10 38 -28 3
5 AL - Alleycats Red (LP) 5 - - - - - - -
Division: 2, Sub-Division: BLUE
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 ON - Oneonta 10 9 0 1 52 11 41 28
2 RO - Rotterdam 10 8 1 1 50 14 36 25
3 BS - Ballston Spa Socceroos Purple 10 7 3 0 32 18 14 21
4 NY - Niskayuna Silver Sparks 10 5 5 0 28 23 5 15
5 GU - Guilderland Terrors 10 3 7 0 22 29 -7 9
6 WF - Waterford 9 1 8 0 10 47 -37 3
7 CL - Calcio Comets 9 0 9 0 4 56 -52 0
Division: 2, Sub-Division: RED
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 GP - GPS Albany Elite 2006 10 7 2 1 39 20 19 22
2 CP - Clifton Park Panthers 10 7 3 0 33 17 16 21
3 BH - Burnt Hills United Banshee 10 6 3 1 42 21 21 19
4 AL - Alleycats Red U11 10 5 5 0 38 21 17 15
5 GV - Greenville Courage 10 3 6 1 31 43 -12 10
6 SA - Saratoga Wilton Strikers 10 0 9 1 9 70 -61 1
Division: 3, Sub-Division: Blue
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 BL - Black Rock U11 8 7 0 1 35 4 31 22
2 GU - Guilderland Pride U11 9 7 1 1 30 13 17 22
3 GP - GPS Albany Elite 2007 7 6 0 1 38 7 31 19
4 BE - Bethlehem Eagles 10 5 4 1 36 30 6 16
5 AB - Albany Bulldogs 10 3 7 0 14 32 -18 9
6 NY - Niskayuna Crazy Cleats 10 2 7 1 13 32 -19 7
7 BH - Burnt Hills United Buzzers 8 2 5 1 19 36 -17 7
8 SA - Saratoga Wilton Blue Thunder U11 10 1 9 0 8 39 -31 3
Division: 3, Sub-Division: GREEN
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 LC - Latham Circle Panthers 10 9 0 1 43 5 38 28
2 BS - Ballston Spa Socceroos White 10 7 1 2 29 9 20 23
3 AL - Alleycats White U11 10 5 1 4 39 20 19 19
4 FU - Fulton United Force B 10 4 3 3 22 20 2 15
5 CO - Colonie Comets 10 3 6 1 25 26 -1 10
6 GA - Galway Eagles 10 1 6 3 18 49 -31 6
7 CP - Clifton Park Crusaders 10 1 7 2 14 35 -21 5
8 HL - Highland 10 1 7 2 10 36 -26 5
Division: 3, Sub-Division: Red
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 CR - Columbia Sly Foxes 10 8 2 0 46 25 21 24
2 GB - Greenbush Pride 10 8 2 0 52 20 32 24
3 RA - RCS 10 5 5 0 36 29 7 15
4 GV - Greenville Pride 10 3 7 0 24 39 -15 9
5 NS - New Scotland Kicks 10 1 9 0 11 56 -45 3
Division: 2, Sub-Division: BLUE
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 SA - Saratoga Wilton Select 9 8 0 1 30 5 25 25
2 GU - Guilderland Storm 8 4 3 1 20 7 13 13
3 BH - Burnt Hills United Lady Spartans 9 3 4 2 14 16 -2 11
4 AL - Alleycats Red 9 3 4 2 17 15 2 11
5 CP - Clifton Park Dragons 8 3 4 1 17 28 -11 10
6 BS - Ballston Spa Attack! 9 1 7 1 6 33 -27 4
7 AL - Alleycats Red U13 (LP) 4 - - - - - - -
Division: 2, Sub-Division: RED
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 BE - Bethleham Eagles 10 8 0 2 25 0 25 26
2 BK - Berkshire Ajax '04-'07 9 5 2 2 19 12 7 17
3 GP - GPS Albany Elite 04/05 9 4 3 2 10 12 -2 14
4 GU - Guilderland Reign U13 6 1 2 3 8 11 -3 6
5 CL - Calcio Pride 9 1 5 3 4 10 -6 6
6 BW - Black Watch Nike 9 0 7 2 5 26 -21 2
Division: 3, Sub-Division: Blue
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 BE - Bethlehem Falcons 9 8 0 1 38 7 31 25
2 NY - Niskayuna Nightmare 10 8 1 1 39 8 31 25
3 RO - Rotterdam 10 5 3 2 26 19 7 17
4 GB - Greenbush Griffins 10 4 4 2 20 24 -4 14
5 LC - Latham Circle Strikers 10 4 5 1 18 29 -11 13
6 BR - Brunswick Saints 10 4 6 0 29 21 8 12
7 CA - Catskill Cats 9 2 6 1 10 20 -10 7
8 AB - Albany Falcon Strikers 10 0 10 0 1 53 -52 0
Division: 3, Sub-Division: Red
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 SA - Saratoga Wilton Rayas Azule 10 10 0 0 37 8 29 30
2 CM - Cambridge 10 6 4 0 34 24 10 18
3 FU - Fulton United Force B 10 3 5 2 11 23 -12 11
4 NU - Northern United 10 2 7 1 6 17 -11 7
5 FU - Fulton United Force M 10 1 6 3 5 21 -16 6
Division: 1
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 CP - Clifton Park Sundevils 8 5 2 1 19 3 16 16
2 BL - Black Rock 8 5 2 1 21 9 12 16
3 RO - Rotterdam United 8 4 2 2 19 7 12 14
4 BK - Berkshire Ajax '02-'03 8 3 3 2 7 9 -2 11
5 PT - Green Hill 8 0 8 0 1 39 -38 0
6 AL - Alleycats Girls U14 (LP) 5 - - - - - - -
7 GU - Guilderland Chaos (LP) 6 - - - - - - -
8 RO - Rotterdam Premier 2003 (LP) 3 - - - - - - -
Division: 2
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 HL - Highland Red 10 10 0 0 80 6 74 30
2 BR - Brunswick 10 6 2 2 40 23 17 20
3 RW - Rip Van Winkle 10 5 3 2 41 43 -2 17
4 RA - RCS U15 10 4 4 2 33 21 12 14
5 CM - Cambridge 10 2 8 0 17 45 -28 6
6 RJ - Roe Jan Wildcats 10 0 10 0 5 78 -73 0
Division: 1
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 GB - Greenbush Knights U16 9 8 1 0 46 16 30 24
2 GV - Greenville Spirit 10 6 4 0 28 23 5 18
3 CL - Calcio Cyclones 9 5 3 1 23 23 0 16
4 SA - Saratoga Wilton U16/17 Blue Streaks 9 3 4 2 22 23 -1 11
5 BE - Bethlehem Black 9 0 8 1 6 26 -20 1
6 AB - Albany Falcons 2 0 2 0 1 15 -14 0
7 LS - Lansingburgh Lady Knights (LP) 7 - - - - - - -
Division: 1
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 FU - Fulton United Force N U17 10 8 1 1 35 8 27 25
2 NU - Northern United Red 9 6 1 2 17 7 10 20
3 NU - Northern United White 8 6 2 0 19 14 5 18
4 FU - Fulton United Force G U17 10 4 4 2 23 15 8 14
5 FU - Fulton United Force B U17 10 4 4 2 17 16 1 14
6 CT - Cooperstown CVS Galaxy U17 10 3 7 0 11 24 -13 9
7 GA - Galway U18 8 2 5 1 11 23 -12 7
8 FU - Fulton United Force M U17 9 0 9 0 8 34 -26 0
Division: 2, Sub-Division: BLUE
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 GU - Guilderland U19 7 - - - - - - -
2 AV - Averill Park Warriors U19 7 - - - - - - -
3 LS - Lansingburgh Lady Knights U18 6 - - - - - - -
4 BK - Berkshire Ajax '99-'01 8 - - - - - - -
5 BH - Burnt Hills United Thunder U18 6 - - - - - - -
6 GB - Greenbush Knights U18 (LP) 3 - - - - - - -
7 PT - Plattsburgh Lakers U18 (LP) 4 - - - - - - -
Division: 2, Sub-Division: RED
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 RO - Rotterdam Rebels U18 8 - - - - - - -
2 NS - New Scotland Dorrance U18 8 - - - - - - -
3 TV - Taconic Valley Select U19 8 - - - - - - -
4 NY - Niskayuna Mohawk United U19 8 - - - - - - -
5 RJ - Roe Jan Wildcats U19 8 - - - - - - -