Division: 1
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 CP - Clifton Park Tigers 5 - - - - - - -
2 SA - Saratoga Wilton White 5 - - - - - - -
3 AL - Alleycats Red - Girls 5 - - - - - - -
4 BE - Bethlehem Atletico 3 - - - - - - -
5 GP - GPS Albany 2011/12 6 - - - - - - -
6 BW - BWP 2011/2012 3 - - - - - - -
7 NY - Niskayuna Black Ravens 3 - - - - - - -
8 BS - Ballston Spa Raptors 2 - - - - - - -
9 DU - Dutchmen Crew 2 - - - - - - -
Division: 2, Sub-Division: BLUE
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 FF - Fifty FC Bombers 4 - - - - - - -
2 DU - Dutchmen Fire 3 - - - - - - -
3 AB - Albany Raptors 3 - - - - - - -
4 NS - New Scotland Storm 2 - - - - - - -
5 AL - Alleycats White 2 - - - - - - -
6 BS - Ballston Spa Empire 0 - - - - - - -
Division: 2, Sub-Division: RED
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 NS - New Scotland Hornets 4 - - - - - - -
2 AB - Albany Hawks 4 - - - - - - -
3 BE - Bethlehem Bayern 3 - - - - - - -
4 CL - Calcio Chargers 3 - - - - - - -
5 BR - Brunswick Metros 2 - - - - - - -
6 RO - Rotterdam U08 Coed 2 - - - - - - -
Division: 2, Sub-Division: WHITE
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 CP - Clifton Park Cougars 4 - - - - - - -
2 CO - Colonie Gold 2 - - - - - - -
3 FF - Fifty FC Black 2 - - - - - - -
4 NY - Niskayuna Red Dragons 5 - - - - - - -
5 BS - Ballston Spa Illusion 3 - - - - - - -
6 SA - Saratoga Wilton Blue 2 - - - - - - -
Division: 1
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 BE - Bethlehem Cosmos 2 - - - - - - -
2 AL - Alleycats White 4 - - - - - - -
3 BW - BWP 2009 1 - - - - - - -
4 LC - Latham Circle Boys 2009 1 - - - - - - -
5 NE - NY Elite 2009 Boys 4 - - - - - - -
6 GP - GPS Albany 2009 Red 2 - - - - - - -
7 CL - Calcio Comets 1 - - - - - - -
8 SA - Saratoga Wilton Select 3 - - - - - - -
Division: 2, Sub-Division: Blue
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 ON - Oneonta O Town Trashers 4 - - - - - - -
2 BE - Bethlehem Wizards 4 - - - - - - -
3 GB - Greenbush Green Galaxy 3 - - - - - - -
4 DU - Dutchmen Roughnecks 3 - - - - - - -
5 RO - Rotterdam Revolution 3 - - - - - - -
6 CO - Colonie Gold 3 - - - - - - -
Division: 2, Sub-Division: Red
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 FF - Fifty FC Red 4 - - - - - - -
2 CP - Clifton Park Lazers 3 - - - - - - -
3 NE - NY Elite 2010 Blue 4 - - - - - - -
4 BS - Ballston Spa White 2 - - - - - - -
5 BW - BWP 2010 Boys 2 - - - - - - -
6 GV - Greenville Revolution 3 - - - - - - -
Division: 3, Sub-Division: Blue
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 GB - Greenbush White Dragons 3 - - - - - - -
2 AL - Alleycats U08 Red 2 - - - - - - -
3 GP - GPS Albany 2009 White 3 - - - - - - -
4 NY - Niskayuna Silver 3 - - - - - - -
5 FF - Fifty FC Maroon 3 - - - - - - -
6 BS - Ballston Spa Purple 3 - - - - - - -
7 AB - Albany Gray 3 - - - - - - -
8 CP - Clifton Park Aces 4 - - - - - - -
Division: 3, Sub-Division: Green
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 FU - Fulton United Force N 3 - - - - - - -
2 FU - Fulton United Force B 4 - - - - - - -
3 SA - Saratoga Wilton Wolves 2 - - - - - - -
4 GA - Galway Leprechauns 3 - - - - - - -
5 NU - Northern United U10 2 - - - - - - -
Division: 3, Sub-Division: Red
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 DU - Dutchmen Revolution 3 - - - - - - -
2 AL - Alleycats Blue 2 - - - - - - -
3 NY - Niskayuna Red 2 - - - - - - -
4 LC - Latham Circle 2010-2011 0 - - - - - - -
5 NS - New Scotland Rangers 1 - - - - - - -
6 FF - Fifty FC White 2 - - - - - - -
7 GP - GPS Albany 2010 Red 2 - - - - - - -
Division: 3, Sub-Division: White
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 CP - Clifton Park Broncos 4 - - - - - - -
2 AB - Albany Blue 3 - - - - - - -
3 GP - GPS Albany 2010 White 5 - - - - - - -
4 NE - NY Elite White 2010-2011 3 - - - - - - -
5 BS - Ballston Spa Gold 3 - - - - - - -
6 CO - Colonie Garnet 3 - - - - - - -
7 RA - RCS River Monsters 3 - - - - - - -
8 NY - Niskayuna White 4 - - - - - - -
Division: 4
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 GV - Greenville Crew 3 - - - - - - -
2 BE - Bethlehem Stars 2 - - - - - - -
3 NS - New Scotland Thunder 2 - - - - - - -
4 AV - Averill Park 3 - - - - - - -
5 CA - Catskill Cats 0 - - - - - - -
6 CR - FC Columbia 4 - - - - - - -
Division: 1
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 GP - GPS Albany 2007 Red 4 2 1 1 5 4 1 7
2 AL - Alleycats White 4 2 1 1 9 5 4 7
3 GB - Greenbush Green 3 1 1 1 6 5 1 4
4 AL - Alleycats U11 Red 4 1 2 1 5 10 -5 4
5 RO - Rotterdam Esordienti 2 1 1 0 4 2 2 3
6 NY - Niskayuna Juventus 1 0 1 0 0 3 -3 0
7 DU - Dutchmen Celtic -LP 4 - - - - - - -
Division: 2, Sub-Division: Blue
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 NE - NY Elite 2008 Boys 5 3 1 1 13 9 4 10
2 LC - Latham Circle Boys 2008 3 2 1 0 13 5 8 6
3 SA - Saratoga Wilton Dynamo 3 1 1 1 10 7 3 4
4 GP - GPS Albany 2008 Red 3 1 1 1 9 9 0 4
5 BE - Bethlehem Black 4 1 2 1 13 18 -5 4
6 DU - Dutchmen Rangers 1 0 1 0 1 5 -4 0
7 BK - Berkshire Ajax U12 Boys 1 0 1 0 0 6 -6 0
Division: 2, Sub-Division: Red
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 GV - Greenville Galaxy 4 4 0 0 35 2 33 12
2 LC - Latham Circle Boys 2007 1 1 0 0 9 0 9 3
3 CL - Calcio Crushers 2 1 1 0 5 7 -2 3
4 CP - Clifton Park Cobras 2 1 1 0 12 4 8 3
5 NY - Niskayuna Arsenal 4 1 3 0 7 37 -30 3
6 FF - Fifty FC Attack 3 0 3 0 3 21 -18 0
Division: 3, Sub-Division: Blue
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 DU - Dutchmen Union 4 3 0 1 19 3 16 10
2 AL - Alleycats Blue 4 2 1 1 9 5 4 7
3 LC - Latham Circle Boys U12 2 1 1 0 4 4 0 3
4 AB - Albany Falcons 3 1 2 0 10 13 -3 3
5 BE - Bethlehem Orange 3 0 3 0 5 22 -17 0
Division: 3, Sub-Division: GREEN
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 CO - Colonie Gold 3 3 0 0 21 2 19 9
2 NS - New Scotland Storm 4 3 1 0 20 6 14 9
3 BS - Ballston Spa Impact 3 2 1 0 9 7 2 6
4 CR - FC Columbia 3 1 2 0 9 11 -2 3
5 AV - Averill Park Warriors 4 1 3 0 9 23 -14 3
6 BR - Brunswick U12 Boys 3 0 3 0 2 21 -19 0
Division: 3, Sub-Division: Red
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 BS - Ballston Spa Arsenal 4 4 0 0 31 2 29 12
2 WF - Waterford U12 Boys 3 2 0 1 12 2 10 7
3 CO - Colonie Garnet 2 1 1 0 2 7 -5 3
4 CP - Clifton Park Stingers 3 1 2 0 4 17 -13 3
5 SA - Saratoga Wilton Competitive 5 0 4 1 3 17 -14 1
6 ME - Mechanicville Strikers 1 0 1 0 1 8 -7 0
Division: 3, Sub-Division: White
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 NS - New Scotland Porto Dragons 3 2 0 1 10 3 7 7
2 AL - Alleycats U10 Red 3 2 0 1 29 4 25 7
3 RO - Rotterdam Blue Thunder 2 1 0 1 3 2 1 4
4 FF - Fifty FC Blitz 3 1 2 0 5 22 -17 3
5 SC - Schenectady Lightning 2 0 1 1 0 1 -1 1
6 NY - Niskayuna Ajax 2 0 1 1 1 3 -2 1
7 GP - GPS Albany 2007/08 White 3 0 2 1 6 19 -13 1
Division: 4, Sub-Division: Blue
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 RW - Rip Van Winkle Raptors II 3 2 0 1 19 8 11 7
2 GB - Greenbush White 3 2 1 0 17 11 6 6
3 CR - FC Columbia 5 1 2 2 15 22 -7 5
4 RA - RCS Warriors 4 1 2 1 18 24 -6 4
5 GV - Greenville Dynamo 2 1 1 0 5 8 -3 3
6 CA - Catskill Cats 1 0 1 0 6 7 -1 0
Division: 4, Sub-Division: Red
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 FU - Fulton United Force B 5 5 0 0 28 8 20 15
2 FU - Fulton United Force N 4 2 2 0 12 11 1 6
3 GA - Galway Raptors 1 1 0 0 6 4 2 3
4 FU - Fulton United Force M 3 1 2 0 13 10 3 3
5 NU - Northern United White Leopards 2 0 2 0 2 16 -14 0
6 AM - Amsterdam U12 Coed 3 0 3 0 5 17 -12 0
Division: 2, Sub-Division: BLUE
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 BE - Bethlehem Eagles 3 3 0 0 10 4 6 9
2 RO - Rotterdam Strikers 4 1 1 2 11 8 3 5
3 GV - Greenville Red Bulls 2 0 1 1 4 5 -1 1
4 LC - Latham Circle Boys U14 2 0 1 1 2 6 -4 1
5 BK - Berkshire Ajax U14 Boys 1 0 1 0 1 5 -4 0
6 DU - Dutchmen Rowdies- LP 1 - - - - - - -
7 NE - NY Elite FC 2005 2 - - - - - - -
Division: 2, Sub-Division: RED
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 CP - Clifton Park Golden Express 4 4 0 0 23 1 22 12
2 CO - Colonie Cobras 4 3 1 0 13 5 8 9
3 AB - Albany Falcons 4 2 2 0 12 11 1 6
4 GB - Greenbush U13 White 1 1 0 0 2 1 1 3
5 AL - Alleycats White 4 1 3 0 9 15 -6 3
6 NY - Niskayuna Silver Warriors 2 0 2 0 1 12 -11 0
7 BR - Brunswick U14 Boys 3 0 3 0 1 16 -15 0
8 DU - Dutchmen Timbers- LP 2 - - - - - - -
Division: 3, Sub-Division: Blue
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 CL - Calcio Cosmos 5 4 1 0 20 10 10 12
2 WF - Waterford U14 Boys 5 4 1 0 33 12 21 12
3 CP - Clifton Park Tornados 4 3 0 1 14 4 10 10
4 SA - Saratoga Wilton Select 5 2 2 1 14 19 -5 7
5 GP - GPS Albany 2005/06 White 3 1 2 0 6 19 -13 3
6 BE - Bethlehem Tigers 3 0 3 0 1 7 -6 0
7 FF - Fifty FC Platinum 2 0 2 0 1 8 -7 0
8 DU - Dutchmen Blizzards 3 0 3 0 4 14 -10 0
Division: 3, Sub-Division: GREEN
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 FU - Fulton United Force M 3 2 0 1 11 1 10 7
2 FU - Fulton United Force N 2 2 0 0 10 2 8 6
3 NU - Northern United Dominators 5 1 2 2 5 11 -6 5
4 SA - Saratoga Wilton Competitive 1 1 0 0 3 1 2 3
5 VY - Valley Knights 2 0 1 1 2 5 -3 1
6 FF - Fifty FC Black 3 0 3 0 4 15 -11 0
Division: 3, Sub-Division: WHITE
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 CR - FC Columbia 4 3 1 0 13 7 6 9
2 CA - Catskill Cats 2 2 0 0 6 3 3 6
3 ME - Mechanicville Crew 1 1 0 0 5 3 2 3
4 BE - Bethlehem Blackbirds 3 1 2 0 2 4 -2 3
5 AV - Averill Park Warriors 2 1 1 0 6 4 2 3
6 CP - Clifton Park Bulldogs 2 1 1 0 7 6 1 3
7 CO - Colonie Garnet 1 0 1 0 3 5 -2 0
8 NS - New Scotland Strikers 1 0 1 0 2 5 -3 0
9 RA - RCS Golden Knights 2 0 2 0 2 9 -7 0
Division: 1
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 BR - Brunswick White 5 2 2 1 14 9 5 7
2 CP - Clifton Park Steamers 5 2 2 1 7 9 -2 7
3 BE - Bethlehem Black 3 1 0 2 5 4 1 5
4 NE - NY Elite 2004 City FC 3 1 1 1 11 6 5 4
5 BK - Berkshire Ajax U16 Boys 4 1 2 1 8 17 -9 4
Division: 2
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 AB - Albany RISSE 3 3 0 0 22 2 20 9
2 AB - Albany Falcons 3 2 0 1 8 3 5 7
3 CO - Colonie Gold 2 2 0 0 4 1 3 6
4 BS - Ballston Spa FC 50 5 2 3 0 8 10 -2 6
5 LC - Latham Circle Boys U16 1 1 0 0 2 1 1 3
6 DC - Delaware County Warriors 3 1 2 0 4 5 -1 3
7 DU - Dutchmen Sounders 3 0 2 1 5 10 -5 1
8 BR - Brunswick Navy 4 0 4 0 0 21 -21 0
Division: 3
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 SA - Saratoga Wilton Select 5 5 0 0 24 4 20 15
2 BE - Bethlehem Orange 5 3 1 1 12 11 1 10
3 ME - Schuylerville 1777 4 3 1 0 12 6 6 9
4 CP - Clifton Park Rowdies 5 2 3 0 8 15 -7 6
5 FF - Fifty FC Outlaws 4 1 2 1 7 13 -6 4
6 GB - Greenbush U15 Green 2 1 1 0 6 6 0 3
7 GA - Galway Lightning 4 1 3 0 10 13 -3 3
8 SC - Schenectady Lightning 4 1 3 0 10 18 -8 3
9 RW - Rip Van Winkle Raptors 1 0 1 0 0 1 -1 0
10 CR - FC Columbia 2 0 2 0 1 3 -2 0
Division: 2
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 BE - Bethlehem Black 3 2 0 1 16 5 11 7
2 DU - Dutchmen Armada 3 2 0 1 15 5 10 7
3 GB - Greenbush Green 3 2 0 1 12 7 5 7
4 BK - Berkshire Ajax U17 Boys 4 2 1 1 18 10 8 7
5 GV - Greenville Spartans 3 2 1 0 4 4 0 6
6 RO - Rotterdam Cornered Tigers 4 1 3 0 12 28 -16 3
7 NS - New Scotland Eagles 3 0 3 0 4 8 -4 0
8 NY - Niskayuna Mohawk United 3 0 3 0 3 17 -14 0
Division: 2
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 CT - Cooperstown Galaxy U17 3 3 0 0 13 1 12 9
2 FU - Fulton United Force N U17 4 2 2 0 7 8 -1 6
3 FU - Fulton United Force B U18 3 2 1 0 13 7 6 6
4 FU - Fulton United Force M U17 1 0 1 0 3 5 -2 0
5 VY - Valley Spartans U17 1 0 1 0 0 8 -8 0
6 FU - Fulton United Force G U17 2 0 2 0 3 10 -7 0
Division: 2, Sub-Division: BLUE
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 BS - Ballston Spa FC 50 U19 3 - - - - - - -
2 ON - Oneonta Fossa U18 2 - - - - - - -
3 CA - Catskill Cats U19 1 - - - - - - -
4 NU - Northern United Wolfepack U18 2 - - - - - - -
5 BE - Bethlehem Orange U18 0 - - - - - - -
6 CR - FC Columbia Cohn U18 2 - - - - - - -
7 FF - Fifty FC U18 Boys 2 - - - - - - -
8 NU - Northern United White Lightning U18 2 - - - - - - -
Division: 2, Sub-Division: RED
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 CP - Clifton Park Strikers U18 2 - - - - - - -
2 AB - Albany Falcons U18 2 - - - - - - -
3 TV - Taconic Valley U19 Select 1 - - - - - - -
4 DU - Dutchmen Blitz U19 2 - - - - - - -
5 BR - Brunswick U19 Boys 2 - - - - - - -
6 CO - Colonie Gold U19 3 - - - - - - -
7 BK - Berkshire Ajax U19 Boys - LP 0 - - - - - - -
Division: 1
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 BS - Ballston Spa Chaos Purple 4 - - - - - - -
2 GP - GPS Albany 2009 Red 3 - - - - - - -
3 BW - BWP 2009/2010 4 - - - - - - -
4 CU - Capital United Blue Ice 3 - - - - - - -
5 SA - Saratoga Wilton Select 2 - - - - - - -
6 AL - Alleycats Red 3 - - - - - - -
7 RO - Rotterdam Strikers 3 - - - - - - -
Division: 2
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 DU - Dutchmen Freedom 5 - - - - - - -
2 GB - Greenbush Green 3 - - - - - - -
3 RO - Rotterdam Lightning 4 - - - - - - -
4 LC - Latham Circle 2009-2010 2 - - - - - - -
5 AB - Albany Flyers 2 - - - - - - -
6 AL - Alleycats White 4 - - - - - - -
7 CP - Clifton Park Shooting Stars 2 - - - - - - -
Division: 3, Sub-Division: BLUE
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 NY - Niskayuna Eagles 2 - - - - - - -
2 NU - Northern United Angry Frogs 3 - - - - - - -
3 BS - Ballston Spa Chaos White 3 - - - - - - -
4 CP - Clifton Park Blasters 1 - - - - - - -
5 AL - Alleycats Blue 1 - - - - - - -
6 SA - Saratoga Wilton Skye Blue 2 - - - - - - -
Division: 3, Sub-Division: Red
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 BE - Bethlehem Eagles 3 - - - - - - -
2 DU - Dutchmen Courage 3 - - - - - - -
3 AM - Amsterdam U10 Girls 5 - - - - - - -
4 LS - Lansingburgh FC 2 - - - - - - -
5 RW - Rip Van Winkle U10 Blue 1 - - - - - - -
6 FF - Fifty FC U10 Girls 3 - - - - - - -
7 NS - New Scotland Earthquakes 3 - - - - - - -
Division: 3, Sub-Division: White
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 GB - Greenbush U9 White 4 - - - - - - -
2 RW - Rip Van Winkle U10 White 2 - - - - - - -
3 BE - Bethlehem Falcons 2 - - - - - - -
4 NS - New Scotland Aftershock 4 - - - - - - -
5 RA - RCS Golden Warriors 2 - - - - - - -
6 CA - Catskill Cats 3 - - - - - - -
7 CR - FC Columbia 3 - - - - - - -
Division: 1
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 AL - Alleycats White 2 2 0 0 10 1 9 6
2 RO - Rotterdam U12 Girls 2 1 0 1 11 2 9 4
3 AL - Alleycats Red 1 0 0 1 2 2 0 1
4 BS - Ballston Spa Socceroos Purple- LP 3 - - - - - - -
5 DU - Dutchmen Pride- LP 3 - - - - - - -
Division: 2
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 SA - Saratoga Wilton Strikers 3 3 0 0 14 2 12 9
2 CO - Colonie Gold 3 2 1 0 7 8 -1 6
3 LC - Latham Circle Girls U12 2 1 0 1 5 3 2 4
4 GB - Greenbush U11 Green 2 1 1 0 6 2 4 3
5 CP - Clifton Park Panthers 5 1 4 0 5 22 -17 3
6 LC - LCSC Saints FC U11 Girls 3 0 1 2 6 8 -2 2
7 BE - Bethlehem Eagles 1 0 0 1 1 1 0 1
8 DU - Dutchmen Breakers 2 0 1 1 2 5 -3 1
9 AL - Alleycats U11 Red 4 0 3 1 5 18 -13 1
Division: 3, Sub-Division: Blue
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 SA - Saratoga Wilton Blue Thunder 5 4 1 0 25 3 22 12
2 FF - Fifty FC Red 4 3 1 0 11 4 7 9
3 CL - Calcio Comets 2 2 0 0 5 1 4 6
4 BS - Ballston Spa Socceroos White 3 2 1 0 12 7 5 6
5 GA - Galway Eagles 4 2 2 0 12 10 2 6
6 BR - Brunswick Baracudas 3 1 2 0 6 4 2 3
7 WF - Waterford U12 Girls 3 0 3 0 0 13 -13 0
8 FU - Fulton United Force B 4 0 4 0 3 32 -29 0
Division: 3, Sub-Division: Red
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 GV - Greenville Pride 5 3 1 1 16 6 10 10
2 NS - New Scotland Kicks 4 2 1 1 15 7 8 7
3 NY - Niskayuna WolfPack 3 2 1 0 11 6 5 6
4 RA - RCS Original Bomb Pops 3 2 1 0 10 6 4 6
5 FF - Fifty FC Maroon 4 1 3 0 4 19 -15 3
6 CA - Catskill Cats 3 1 2 0 4 9 -5 3
7 SC - Schenectady Lightning 3 1 2 0 2 5 -3 3
8 AB - Albany Flyers 1 0 1 0 0 4 -4 0
Division: 2, Sub-Division: BLUE
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 RO - Rotterdam United 2005 3 2 0 1 5 2 3 7
2 BE - Bethlehem Eagles 2 2 0 0 9 2 7 6
3 NE - NY Elite Panthers 4 0 3 1 3 11 -8 1
4 GB - Greenbush Green 1 0 1 0 1 3 -2 0
5 AL - Alleycats U13 Blue - LP 2 - - - - - - -
6 DU - Dutchmen Reign- LP 1 - - - - - - -
Division: 2, Sub-Division: RED
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 GB - Greenbush U13 Impact 3 3 0 0 17 3 14 9
2 CP - Clifton Park Evolution 3 2 1 0 8 3 5 6
3 FF - Fifty FC Force 3 1 2 0 7 4 3 3
4 LC - Latham Circle Girls U14 2 1 1 0 9 6 3 3
5 AB - Albany Colonie Squad 3 1 2 0 4 20 -16 3
6 TV - Taconic Valley U14 Select 2 0 2 0 1 10 -9 0
7 DU - Dutchmen Red Stars- LP 1 - - - - - - -
Division: 3, Sub-Division: Blue
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 BE - Bethlehem Falcons 4 4 0 0 27 3 24 12
2 ON - Oneonta Magic 3 3 0 0 18 1 17 9
3 NY - Niskayuna Goal Diggers 3 3 0 0 19 7 12 9
4 NU - Northern United U14 Girls 5 3 2 0 15 10 5 9
5 FU - Fulton United Force B 6 2 2 2 10 17 -7 8
6 SA - Saratoga Wilton Rayos Azules 3 2 1 0 7 5 2 6
7 BS - Ballston Spa Attack! 3 2 1 0 6 1 5 6
8 CR - Crane Sly Foxes 5 0 3 2 9 28 -19 2
9 GP - GPS Albany 2005/06 White 3 0 2 1 1 5 -4 1
10 FF - Fifty FC Freedom 3 0 2 1 3 12 -9 1
11 FU - Fulton United Force V 2 0 2 0 0 13 -13 0
12 BR - Brunswick Saints 4 0 4 0 1 14 -13 0
Division: 1
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 AL - Alleycats U15 PreNPL 3 3 0 0 6 1 5 9
2 FF - Fifty FC Fusion 1 1 0 0 6 1 5 3
3 BE - Bethlehem Eagles 3 1 2 0 2 7 -5 3
4 CP - Clifton Park Evolution 0 0 0 0 0 0 0 0
5 BK - Berkshire Ajax U16 Girls 3 0 3 0 1 6 -5 0
6 DU - Dutchmen Storm- LP 1 - - - - - - -
Division: 2
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 NU - Northern United U16 Girls 3 3 0 0 25 3 22 9
2 BW - BWP 04/05/06 2 2 0 0 11 0 11 6
3 RA - RCS U16 Girls 3 2 1 0 11 2 9 6
4 WF - Waterford U15 Girls 4 1 2 1 13 25 -12 4
5 RW - Rip Van Winkle U16 Girls 2 1 1 0 8 6 2 3
6 GV - Greenville Courage 3 0 2 1 4 15 -11 1
7 SC - Schenectady Lightning 3 0 3 0 3 24 -21 0
Division: 2
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 BR - Brunswick U17 Girls 1 1 0 0 5 3 2 3
2 SA - Saratoga Wilton Blue Streaks 1 0 0 1 2 2 0 1
3 GB - Greenbush U17 Green 2 0 1 1 5 7 -2 1
4 CL - Calcio Cyclones 0 0 0 0 0 0 0 0
Division: 2
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 NU - Northern United U18 Girls 4 3 1 0 24 6 18 9
2 FU - Fulton United U17 Force N 1 1 0 0 2 1 1 3
3 FU - Fulton United U18 Force J 2 1 1 0 2 10 -8 3
4 FU - Fulton United U17 Force G 2 1 1 0 3 3 0 3
5 FU - Fulton United U17 Force B 4 1 3 0 7 15 -8 3
6 FU - Fulton United U17 Force M 1 0 1 0 1 4 -3 0
Division: 2
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 AV - Averill Park Warriors 2 - - - - - - -
2 RO - Rotterdam United 3 - - - - - - -
3 BK - Berkshire Ajax U19 Girls 4 - - - - - - -
4 CP - Clifton Park Evolution 3 - - - - - - -
5 CO - Colonie Gold 2 - - - - - - -
6 AB - Albany Falcons 0 - - - - - - -
7 LS - Lansingburg Lady Knights 0 - - - - - - -
8 NS - New Scotland Fury 0 - - - - - - -
9 TV - Taconic Valley U19 Select 0 - - - - - - -
10 PT - Plattsburgh Lakers- LP 2 - - - - - - -