Division: 1
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 BW - Blackwatch 2008 0 0 0 0 0 0 0 0
2 CL - Chargers 0 0 0 0 0 0 0 0
3 GU - Dutchmen Academy Rangers 0 0 0 0 0 0 0 0
4 HM - GPS Albany Elite 08 0 0 0 0 0 0 0 0
5 NE - NY Elite 2008 0 0 0 0 0 0 0 0
6 RO - Rotterdam Dragons 0 0 0 0 0 0 0 0
Division: 1, Sub-Division: BLUE
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 AB - Albany Terminators 0 - - - - - - -
2 AL - Alleycats U10 Red 0 - - - - - - -
3 BE - Bethlehem Bayern 0 - - - - - - -
4 BW - Blackwatch 2007 0 - - - - - - -
5 CP - Lazers 0 - - - - - - -
6 FT - Neymar 0 - - - - - - -
7 HM - Gps Albany Elite 07 0 - - - - - - -
8 NY - Black 0 - - - - - - -
Division: 1, Sub-Division: RED
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 AL - Alleycats U10 White 0 - - - - - - -
2 BE - Bethlehem Ajax 0 - - - - - - -
3 BH - BHU Barracudas 0 - - - - - - -
4 CL - Cosmos 0 - - - - - - -
5 GB - U10 Dragons 0 - - - - - - -
6 GU - Dutchmen Academy Celtic 0 - - - - - - -
7 NE - NY Elite 2007 0 - - - - - - -
Division: 2, Sub-Division: Blue
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 AL - Alleycats U10 Blue 0 - - - - - - -
2 CO - Colonie U10 Boys Gold 0 - - - - - - -
3 GU - Dutchmen Academy Manchester 0 - - - - - - -
4 HL - Highland U10 0 - - - - - - -
5 NY - Red 0 - - - - - - -
6 RO - Rotterdam United 0 - - - - - - -
Division: 2, Sub-Division: Red
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 AB - Albany Blues 0 - - - - - - -
2 AL - Alleycats U10 Gray 0 - - - - - - -
3 BE - Bethlehem Chelsea 0 - - - - - - -
4 NS - Pikachu 0 - - - - - - -
5 RW - Raptors II 0 - - - - - - -
Division: 2, Sub-Division: WHITE
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 BS - Ballston Spa Gold United 0 - - - - - - -
2 CP - Broncos 0 - - - - - - -
3 FT - Zico 0 - - - - - - -
4 LC - LCSC Saints FC 2007 0 - - - - - - -
5 ME - Strikers 0 - - - - - - -
6 SA - SWSC BU10 Giants 0 - - - - - - -
7 WF - Waterford FC U10 Boys Red 0 - - - - - - -
Division: 3, Sub-Division: Red
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 BH - BHU Blasters 0 - - - - - - -
2 BR - Brunswick Blast 0 - - - - - - -
3 BS - Ballston Spa Purple United 0 - - - - - - -
4 CA - Catskill Cats 0 - - - - - - -
5 NU - Brian Farenell 0 - - - - - - -
Division: 3, Sub-Division: White
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 BE - Bethlehem Dorchester 0 - - - - - - -
2 BR - Brunswick Blitz 0 - - - - - - -
3 CP - Aces 0 - - - - - - -
4 GV - Greenville SC Revolution 0 - - - - - - -
5 LC - LCSC Saints FC 2008 U09 0 - - - - - - -
6 ME - Crew 0 - - - - - - -
Division: 4
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 AM - Amsterdam SC 0 - - - - - - -
2 BE - Bethlehem Everton 0 - - - - - - -
3 BS - Ballston Spa White United 0 - - - - - - -
4 GA - Galway Leprechauns 0 - - - - - - -
5 NY - White 0 - - - - - - -
6 RA - Rcs U10 Boys 0 - - - - - - -
7 WF - Waterford Fc U10 Boys Black 0 - - - - - - -
Division: 1
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 CR - Crane United U11 0 0 0 0 0 0 0 0
2 GB - Greenbush Rangers 0 0 0 0 0 0 0 0
3 GU - Dutchmen Academy Aztecs 0 0 0 0 0 0 0 0
4 HM - GPS Albany Elite 06 0 0 0 0 0 0 0 0
5 HM - GPS Albany Select 06 0 0 0 0 0 0 0 0
6 RO - Rotterdam Thunderbolts 0 0 0 0 0 0 0 0
Division: 1, Sub-Division: BLUE
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 AB - Albany United 0 0 0 0 0 0 0 0
2 AL - Alleycats U11 White 0 0 0 0 0 0 0 0
3 CP - Cobras 0 0 0 0 0 0 0 0
4 GB - EG U12 Hornets 0 0 0 0 0 0 0 0
5 GV - Greenville SC Red Bulls 0 0 0 0 0 0 0 0
6 ME - Arsenal 0 0 0 0 0 0 0 0
Division: 1, Sub-Division: RED
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 AL - Alleycats U12 White 0 0 0 0 0 0 0 0
2 AV - U12 Blue 0 0 0 0 0 0 0 0
3 BE - Bethlehem Eagels 0 0 0 0 0 0 0 0
4 BK - Berkshire Ajax U12B 0 0 0 0 0 0 0 0
5 BW - Blackwatch Boys 2006 0 0 0 0 0 0 0 0
6 NE - NY Elite 2006/U11 0 0 0 0 0 0 0 0
Division: 1, Sub-Division: WHITE
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 AL - Alleycats U12 Blue 0 0 0 0 0 0 0 0
2 BS - Ballston Spa FC Purple 0 0 0 0 0 0 0 0
3 FT - Kaka 0 0 0 0 0 0 0 0
4 GU - Dutchmen Academy Rowdies 0 0 0 0 0 0 0 0
5 LC - LCSC Sounders 0 0 0 0 0 0 0 0
6 SA - CHELSEA 0 0 0 0 0 0 0 0
Division: 2, Sub-Division: Blue
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 AB - Albany Raptors 0 0 0 0 0 0 0 0
2 AL - Alleycats U12 Gray 0 0 0 0 0 0 0 0
3 BE - Bethlehem Blackbirds 0 0 0 0 0 0 0 0
4 BR - Brunswick U12 Boys - Besse 0 0 0 0 0 0 0 0
5 CA - Catskill Cats 0 0 0 0 0 0 0 0
6 NS - Purple 0 0 0 0 0 0 0 0
7 NY - Niskayuna Black 0 0 0 0 0 0 0 0
Division: 2, Sub-Division: Red
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 CA - Catskill Cats 0 0 0 0 0 0 0 0
2 CH - Chatham U12 0 0 0 0 0 0 0 0
3 CL - Friars 0 0 0 0 0 0 0 0
4 CP - Stingers 0 0 0 0 0 0 0 0
5 HL - Highland U12B 0 0 0 0 0 0 0 0
6 RA - RCS U12 Boys Gold 0 0 0 0 0 0 0 0
7 RW - U12 B 0 0 0 0 0 0 0 0
Division: 2, Sub-Division: WHITE
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 AM - Amsterdam SC 0 0 0 0 0 0 0 0
2 AV - U12 Team Gold 0 0 0 0 0 0 0 0
3 CO - Colonie U12 Cobras 0 0 0 0 0 0 0 0
4 FT - Ronaldinho 0 0 0 0 0 0 0 0
5 LC - LCSC Galaxy 0 0 0 0 0 0 0 0
6 NU - Dominators 0 0 0 0 0 0 0 0
7 WF - Waterford FC U12 Boys 0 0 0 0 0 0 0 0
Division: 3, Sub-Division: Red
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 BS - Ballston Spa FC White 0 0 0 0 0 0 0 0
2 CO - Colonie Gunners 0 0 0 0 0 0 0 0
3 NS - Gold 0 0 0 0 0 0 0 0
4 NU - White Leopards 0 0 0 0 0 0 0 0
5 NY - Niskayuna Red 0 0 0 0 0 0 0 0
6 RO - Rotterdam Revolution 0 0 0 0 0 0 0 0
7 SA - SWSC BU12 Barcelona 0 0 0 0 0 0 0 0
Division: 3, Sub-Division: White
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 BH - Burnt Hills United U12 0 0 0 0 0 0 0 0
2 CM - U12 Cambridge boys 0 0 0 0 0 0 0 0
3 CP - Yellow Jackets 0 0 0 0 0 0 0 0
4 GB - Gladiators 0 0 0 0 0 0 0 0
5 GU - Dutchmen Academy Rebels 0 0 0 0 0 0 0 0
6 GV - Greenville SC Galaxy 0 0 0 0 0 0 0 0
Division: 4
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 FU - Force B 0 0 0 0 0 0 0 0
2 FU - Force M 0 0 0 0 0 0 0 0
3 FU - Force-N U12 0 0 0 0 0 0 0 0
4 GA - Galway Raptors 0 0 0 0 0 0 0 0
5 RA - RCS U12 Boys Green 0 0 0 0 0 0 0 0
6 SA - Arsenal U11 0 0 0 0 0 0 0 0
7 SC - Schenectady U12 0 0 0 0 0 0 0 0
Division: 2, Sub-Division: BLUE
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 AB - Albany Risse 0 0 0 0 0 0 0 0
2 AL - Alleycats U13 Premier 0 0 0 0 0 0 0 0
3 BE - Bethlehem Eagels 0 0 0 0 0 0 0 0
4 BK - Berkshire Ajax U14B 0 0 0 0 0 0 0 0
5 CP - Express 0 0 0 0 0 0 0 0
6 NE - Ny Elite City FC 0 0 0 0 0 0 0 0
7 AL - Alleycats U14 Burnley 0 - - - - - - -
8 GU - FC Dutchmen Impact 0 - - - - - - -
Division: 2, Sub-Division: RED
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 AB - Albany Falcons Blue 0 0 0 0 0 0 0 0
2 AL - Alleycats U13 Chivas 0 0 0 0 0 0 0 0
3 BS - Ballston Spa Blizzards 0 0 0 0 0 0 0 0
4 CL - Crush U13 0 0 0 0 0 0 0 0
5 CO - Colonie U14 Boys-gold 0 0 0 0 0 0 0 0
6 GU - FC Dutchmen U13 Battery 0 0 0 0 0 0 0 0
7 HM - GPS Albany Elite 03 0 0 0 0 0 0 0 0
8 NY - Warriors Black 0 0 0 0 0 0 0 0
Division: 3, Sub-Division: Blue
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 BE - Bethlehem Blackbirds 0 0 0 0 0 0 0 0
2 CP - Tornados 0 0 0 0 0 0 0 0
3 CR - Crane United U14 0 0 0 0 0 0 0 0
4 HL - U14 Boys 0 0 0 0 0 0 0 0
5 LC - LCSC U14B Legion 0 0 0 0 0 0 0 0
6 NS - Blackbirds 0 0 0 0 0 0 0 0
Division: 3, Sub-Division: Red
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 AV - Warriors U14 Boys 0 0 0 0 0 0 0 0
2 BH - Burnt Hills United Spartans 0 0 0 0 0 0 0 0
3 FT - Pele 0 0 0 0 0 0 0 0
4 GB - Greenbush U14 Boys 0 0 0 0 0 0 0 0
5 ME - Fire 0 0 0 0 0 0 0 0
6 SA - SWSC Bu13 Arsenal 0 0 0 0 0 0 0 0
Division: 4, Sub-Division: BLUE
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 BE - Bethlehem Wolves 0 0 0 0 0 0 0 0
2 BR - Brunswick U14 Boys - Guilbault 0 0 0 0 0 0 0 0
3 EM - Titans 0 0 0 0 0 0 0 0
4 LC - LCSC U14B Bison 0 0 0 0 0 0 0 0
5 ME - Schuylerville 1777 0 0 0 0 0 0 0 0
6 SA - SWSC BU13 Revolution 0 0 0 0 0 0 0 0
Division: 4, Sub-Division: RED
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 CT - CVS Galaxy 0 0 0 0 0 0 0 0
2 FU - Force G 0 0 0 0 0 0 0 0
3 FU - Force M 0 0 0 0 0 0 0 0
4 FU - Force-N U14 0 0 0 0 0 0 0 0
5 GA - Galway Thunder 0 0 0 0 0 0 0 0
6 NU - Reds 0 0 0 0 0 0 0 0
Division: 5
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 CP - Bulldogs 0 0 0 0 0 0 0 0
2 GU - FC Dutchmen Blizzards 0 0 0 0 0 0 0 0
3 LS - Troy Soccer 0 0 0 0 0 0 0 0
4 NY - Warriors Red 0 0 0 0 0 0 0 0
5 SC - Schenectady U14 0 0 0 0 0 0 0 0
6 WF - Waterford FC U14 0 0 0 0 0 0 0 0
Division: 1
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 BH - BHU SPARTANS 0 0 0 0 0 0 0 0
2 FU - Force 0 0 0 0 0 0 0 0
3 GB - Greenbush U15 0 0 0 0 0 0 0 0
4 HM - GPS Albany Elite 02 0 0 0 0 0 0 0 0
5 RO - Rotterdam U15 Boys 0 0 0 0 0 0 0 0
6 SA - SWSC BU15 United 0 0 0 0 0 0 0 0
7 GU - FC Dutchmen Glory 0 - - - - - - -
Division: 1, Sub-Division: BLUE
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 BE - Bethlehem Black 0 0 0 0 0 0 0 0
2 CO - Colonie U16 Garnet 0 0 0 0 0 0 0 0
3 CP - Steamers 0 0 0 0 0 0 0 0
4 LC - LCSC Armada 0 0 0 0 0 0 0 0
5 RW - U16 B 0 0 0 0 0 0 0 0
6 AL - Alleycats U14 Leicester 0 - - - - - - -
Division: 1, Sub-Division: RED
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 AB - Albany Falcons 0 0 0 0 0 0 0 0
2 BK - Berkshire Ajax U16B 0 0 0 0 0 0 0 0
3 BR - Brunswick U16 0 0 0 0 0 0 0 0
4 BS - Ballston Spa Thunder 0 0 0 0 0 0 0 0
5 HL - U 16 boys 0 0 0 0 0 0 0 0
6 GU - FC Dutchmen Hammers 0 - - - - - - -
Division: 2
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 BE - Bethlehem Orange 0 0 0 0 0 0 0 0
2 CP - Rowdies 0 0 0 0 0 0 0 0
3 GU - FC Dutchmen Armada 0 0 0 0 0 0 0 0
4 LC - LCSC Legend 0 0 0 0 0 0 0 0
5 LS - Troy Soccer 0 0 0 0 0 0 0 0
6 NY - Mohawk United U16 Boys 0 0 0 0 0 0 0 0
Division: 1
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 BK - Berkshire Ajax U17B 0 0 0 0 0 0 0 0
2 CL - Celtics 0 0 0 0 0 0 0 0
3 GU - FC Dutchmen Blitz 0 0 0 0 0 0 0 0
4 HL - Highland Strikers 0 0 0 0 0 0 0 0
5 NY - Mohawk United Boys U17 0 0 0 0 0 0 0 0
6 GU - FC Dutchmen Gunners 0 - - - - - - -
Division: 2
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 AM - Amsterdam Sc 0 0 0 0 0 0 0 0
2 CR - Crane United U17 0 0 0 0 0 0 0 0
3 CT - CVS GALAXY 0 0 0 0 0 0 0 0
4 FU - Force B 0 0 0 0 0 0 0 0
5 FU - Force M 0 0 0 0 0 0 0 0
6 GB - Gladiators 0 0 0 0 0 0 0 0
7 NS - Eagles 0 0 0 0 0 0 0 0
8 NU - White Lightning 0 0 0 0 0 0 0 0
9 NU - Wolfepack 0 0 0 0 0 0 0 0
Division: 1
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 AB - Albany Falcons 0 0 0 0 0 0 0 0
2 BE - Bethlehem Black 0 0 0 0 0 0 0 0
3 BK - Berkshire Ajax U18 boys 0 0 0 0 0 0 0 0
4 BS - Ballston Spa U18 0 0 0 0 0 0 0 0
5 GU - FC Dutchmen Clash 0 0 0 0 0 0 0 0
6 HL - Highland Strikers 0 0 0 0 0 0 0 0
7 HM - GPS Albany Select 99 0 0 0 0 0 0 0 0
Division: 2
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 BR - Brunswick U18 0 0 0 0 0 0 0 0
2 CM - U18 Cambridge Boys 0 0 0 0 0 0 0 0
3 CO - U18 Garnet/Gold 0 0 0 0 0 0 0 0
4 CP - Strikers 0 0 0 0 0 0 0 0
5 ME - Halfmoon 0 0 0 0 0 0 0 0
6 ME - United 0 0 0 0 0 0 0 0
7 NU - Wolfepack 0 0 0 0 0 0 0 0
Division: 1
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 BH - Spartans 0 - - - - - - -
2 CA - Catskill Cats 0 - - - - - - -
3 NU - Empire 0 - - - - - - -
4 RJ - Wildcats 0 - - - - - - -
5 RW - Raptors 0 - - - - - - -
6 TV - Taconic U19 Select 0 - - - - - - -
Division: 1
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 AL - Alleycats U8 Red 0 - - - - - - -
2 BE - Bethlehem Atletico 0 - - - - - - -
3 BH - BHU Lil' Spartans 0 - - - - - - -
4 BW - Blackwatch 2009 0 - - - - - - -
5 CP - Tigers 0 - - - - - - -
6 HM - GPS Albany Elite 09 Red 0 - - - - - - -
7 HM - GPS Albany Elite 09 White 0 - - - - - - -
Division: 2, Sub-Division: BLUE
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 BH - Red Spartans 0 - - - - - - -
2 BS - Ballston Spa Hurricanes 0 - - - - - - -
3 GU - Dutchmen Academy Thorns 0 - - - - - - -
4 HL - Little Lions 0 - - - - - - -
5 NS - Rockets 0 - - - - - - -
6 RO - Rotterdam Girls Shooting Stars 0 - - - - - - -
Division: 2, Sub-Division: GREEN
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 BE - Bethlehem Barcelona 0 - - - - - - -
2 BW - Blackwatch 2010 0 - - - - - - -
3 CL - Crusaders 0 - - - - - - -
4 CO - Colonie Fire 0 - - - - - - -
5 GV - Greenville SC Crew 0 - - - - - - -
6 NS - Rangers 0 - - - - - - -
Division: 2, Sub-Division: RED
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 AL - Alleycats U8 White 0 - - - - - - -
2 BE - Bethlehem AC Milan 0 - - - - - - -
3 BS - Ballston Spa Avengers 0 - - - - - - -
4 CP - Cougars 0 - - - - - - -
5 NY - Niskayuna U8 Coed 0 - - - - - - -
6 RO - Rotterdam U08 0 - - - - - - -
Division: 2, Sub-Division: WHITE
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 AB - Albany Rovers 0 - - - - - - -
2 BS - Ballston Spa Bombers 0 - - - - - - -
3 CP - Sharks 0 - - - - - - -
4 FT - Romario 0 - - - - - - -
5 GA - Galway Chickadees 0 - - - - - - -
6 GU - Dutchmen Academy Revolution 0 - - - - - - -
7 WF - Waterford FC U8 0 - - - - - - -
Division: 1
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 AL - Alleycats U10 Girls Red 0 - - - - - - -
2 BS - Ballston Spa Socceroos Purple 0 - - - - - - -
3 CU - Blue Crush 0 - - - - - - -
4 GB - Thorns 0 - - - - - - -
5 GU - Dutchmen Academy Pride 0 - - - - - - -
6 RO - Girls on Fire 0 - - - - - - -
Division: 2
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 CL - Blitz 0 - - - - - - -
2 CP - Shooting Stars 0 - - - - - - -
3 LC - LCSC Blue Dragons 0 - - - - - - -
4 RO - Rotterdam U9 Stars 0 - - - - - - -
5 SA - Saratoga Reign 0 - - - - - - -
6 SA - Saratoga SkyBlue 0 - - - - - - -
Division: 3
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 AB - Albany Flyers 0 - - - - - - -
2 BE - Bethlehem Eagels 0 - - - - - - -
3 BH - BHU Spartans 0 - - - - - - -
4 GU - Dutchmen Academy Breakers 0 - - - - - - -
5 GV - Greenville SC Fire 0 - - - - - - -
6 NY - WolfPack 0 - - - - - - -
Division: 4
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 HL - The Red Flyers 0 - - - - - - -
2 ME - Galaxy 0 - - - - - - -
3 NS - Hooligans 0 - - - - - - -
4 RA - RCS U10 Girls 0 - - - - - - -
5 SA - Saratoga Breakers 0 - - - - - - -
Division: 5
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 AM - Amsterdam SC 0 - - - - - - -
2 BS - Ballston Spa Socceroos White 0 - - - - - - -
3 CO - Colonie 0 - - - - - - -
4 CP - Blasters 0 - - - - - - -
5 GA - Galway Eagles 0 - - - - - - -
Division: 2, Sub-Division: BLUE
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 BE - Bethlehem Eagles 0 0 0 0 0 0 0 0
2 BS - Ballston Spa Attack! 0 0 0 0 0 0 0 0
3 BW - Black Watch 05/06 Girls 0 0 0 0 0 0 0 0
4 CU - Blue Power 0 0 0 0 0 0 0 0
5 GB - Griffins 0 0 0 0 0 0 0 0
6 HM - GPS Albany Elite 05 0 0 0 0 0 0 0 0
Division: 2, Sub-Division: RED
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 AL - Alleycats U12 Girls White 0 0 0 0 0 0 0 0
2 BK - Berkshire Ajax U12 0 0 0 0 0 0 0 0
3 BR - Brunswick Barracudas 0 0 0 0 0 0 0 0
4 CM - U12 Cambridge Girls 0 0 0 0 0 0 0 0
5 CP - Panthers 0 0 0 0 0 0 0 0
6 CU - Blue Skye 0 0 0 0 0 0 0 0
7 HL - Lion's 0 0 0 0 0 0 0 0
Division: 2, Sub-Division: WHITE
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 AL - Alleycats U11 Girls White 0 0 0 0 0 0 0 0
2 BH - BHU Lady Spartans 0 0 0 0 0 0 0 0
3 BS - Ballston Spa Cosmos 06 - U11 0 0 0 0 0 0 0 0
4 GU - Dutchmen Academy Comets 0 0 0 0 0 0 0 0
5 NY - Silver Sparks 0 0 0 0 0 0 0 0
6 RO - Royals 0 0 0 0 0 0 0 0
7 SA - SWSC GU12 Select 0 0 0 0 0 0 0 0
Division: 3, Sub-Division: Blue
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 AB - Albany Bulldogs 0 0 0 0 0 0 0 0
2 CL - Comets 0 0 0 0 0 0 0 0
3 CO - Colonie Gold 0 0 0 0 0 0 0 0
4 CS - Cohoes Mastadon U12 Girls 0 0 0 0 0 0 0 0
5 EM - Bundesladies 0 0 0 0 0 0 0 0
6 LC - LCSC Saints 0 0 0 0 0 0 0 0
7 WF - Waterford FC U12 Girls 0 0 0 0 0 0 0 0
Division: 3, Sub-Division: Red
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 CA - Catskill Cats 0 0 0 0 0 0 0 0
2 CH - Chatham Sly Foxes 0 0 0 0 0 0 0 0
3 CP - Clifton Park Crusaders 0 0 0 0 0 0 0 0
4 GB - The Flash 0 0 0 0 0 0 0 0
5 GU - Dutchmen Academy Terrors 0 0 0 0 0 0 0 0
6 SA - Blue Streaks 0 0 0 0 0 0 0 0
Division: 3, Sub-Division: White
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 AM - Amsterdam SC 0 0 0 0 0 0 0 0
2 AM - Amsterdam SC U11 0 0 0 0 0 0 0 0
3 BE - Bethlehem Hawks 0 0 0 0 0 0 0 0
4 BH - Burnt Hills Banshees U11 0 0 0 0 0 0 0 0
5 GV - Greenville SC Sporting GSC 0 0 0 0 0 0 0 0
6 HM - GPS Albany Elite 06 U11 0 0 0 0 0 0 0 0
7 NU - Firefoxes 0 0 0 0 0 0 0 0
8 NY - Crazy Cleats 0 0 0 0 0 0 0 0
9 SA - White Flash 0 0 0 0 0 0 0 0
Division: 1, Sub-Division: BLUE
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 AL - Alleycats U14 Girls Blue 0 0 0 0 0 0 0 0
2 BK - Berkshire Ajax U14G 0 0 0 0 0 0 0 0
3 CL - Pride 0 0 0 0 0 0 0 0
4 CP - Dragons U14 Girls 0 0 0 0 0 0 0 0
5 GB - Greenbush Eagles 0 0 0 0 0 0 0 0
Division: 1, Sub-Division: RED
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 AL - Alleycats U13 Girls White 0 0 0 0 0 0 0 0
2 GB - Pride 0 0 0 0 0 0 0 0
3 GU - FC Dutchmen U14 Rampage 0 0 0 0 0 0 0 0
4 HL - HSC U14 0 0 0 0 0 0 0 0
5 HM - GPS Albany Elite 03 0 0 0 0 0 0 0 0
6 RO - Rebels 0 0 0 0 0 0 0 0
Division: 2, Sub-Division: BLUE
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 BH - BHU Spartans 0 0 0 0 0 0 0 0
2 FU - Patriots Force B 0 0 0 0 0 0 0 0
3 FU - Force M 0 0 0 0 0 0 0 0
4 FU - Force Northville 0 0 0 0 0 0 0 0
5 NU - Blues 0 0 0 0 0 0 0 0
6 SA - Rayas Azule 0 0 0 0 0 0 0 0
Division: 2, Sub-Division: RED
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 BR - Brunswick Sting 0 0 0 0 0 0 0 0
2 BS - Ballston Spa Savages 0 0 0 0 0 0 0 0
3 CA - Catskill Cats 0 0 0 0 0 0 0 0
4 CM - U14 Cambridge Girls 0 0 0 0 0 0 0 0
5 CP - Comets 0 0 0 0 0 0 0 0
6 NY - Nightmare 0 0 0 0 0 0 0 0
Division: 2, Sub-Division: WHITE
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 AB - Albany Falcon Strikers 0 0 0 0 0 0 0 0
2 BE - Bethlehem Black 0 0 0 0 0 0 0 0
3 GU - FC Dutchmen U13 Storm 0 0 0 0 0 0 0 0
4 NS - U13 LadyBirds 0 0 0 0 0 0 0 0
5 RA - RCS U14 Girls 0 0 0 0 0 0 0 0
6 RJ - Wildcats 0 0 0 0 0 0 0 0
Division: 1
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 AL - Alleycats U15 Girls Blue 0 0 0 0 0 0 0 0
2 BE - Bethlehem Orange 0 0 0 0 0 0 0 0
3 CP - Sundevils 0 0 0 0 0 0 0 0
4 RO - Rotterdam United 01/02 0 0 0 0 0 0 0 0
5 SA - Blue Streaks 0 0 0 0 0 0 0 0
6 SA - Venature Azzurri U14 0 0 0 0 0 0 0 0
Division: 2
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 BK - Berkshire Ajax U15G 0 0 0 0 0 0 0 0
2 CA - Catskill Cats 0 0 0 0 0 0 0 0
3 CS - Cohoes Mastadon U16 G 0 0 0 0 0 0 0 0
4 GB - Knights U15 0 0 0 0 0 0 0 0
5 GU - FC Dutchmen U15 Chaos 0 0 0 0 0 0 0 0
6 HL - Highland Heat 0 0 0 0 0 0 0 0
7 LS - Lady Knights 0 0 0 0 0 0 0 0
8 NS - Juego Bonito 0 0 0 0 0 0 0 0
Division: 1, Sub-Division: Blue
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 BE - Bethlehem Black 0 0 0 0 0 0 0 0
2 BS - Ballston Spa Strikers 0 0 0 0 0 0 0 0
3 LS - Lady Knights 0 0 0 0 0 0 0 0
4 NU - Blues 0 0 0 0 0 0 0 0
5 NY - Mohawk United 0 0 0 0 0 0 0 0
6 SA - Atletico U16 0 0 0 0 0 0 0 0
Division: 1, Sub-Division: Red
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 BR - Brunswick United 0 0 0 0 0 0 0 0
2 CL - Cyclones 0 0 0 0 0 0 0 0
3 GB - Knights 0 0 0 0 0 0 0 0
4 NS - Sauerbrunn 0 0 0 0 0 0 0 0
5 RO - Rotterdam U17 Rebels 0 0 0 0 0 0 0 0
6 RW - RVW U17 Girls 0 0 0 0 0 0 0 0
Division: 2
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 CT - Cooperstown Lightning 0 0 0 0 0 0 0 0
2 CT - CVS REVOLUTION 0 0 0 0 0 0 0 0
3 FU - Force G 0 0 0 0 0 0 0 0
4 FU - Force M 0 0 0 0 0 0 0 0
5 FU - Force - Northville 0 0 0 0 0 0 0 0
Division: 1
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 AB - Albany Falcons 0 - - - - - - -
2 AV - Averill Park Warriors 0 - - - - - - -
3 BK - Berkshire Ajax U18G 0 - - - - - - -
4 CM - U19 Cambridge Girls 0 - - - - - - -
5 CO - Porto U18 0 - - - - - - -
6 GA - Galway Lightning U18 0 - - - - - - -
7 LS - Lady Knights 0 - - - - - - -
8 ME - Raiders 0 - - - - - - -
9 SA - Saratoga-Wilton Select U18 0 - - - - - - -
10 TV - U19 Select 0 - - - - - - -