Division: 1
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 BW - Blackwatch 2008 7 - - - - - - -
2 CL - Chargers 6 - - - - - - -
3 GU - Dutchmen Academy Rangers 7 - - - - - - -
4 HM - GPS Albany Elite 08 6 - - - - - - -
5 NE - NY Elite 2008 7 - - - - - - -
6 RO - Rotterdam Dragons 3 - - - - - - -
Division: 1, Sub-Division: BLUE
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 HM - Gps Albany Elite 07 4 - - - - - - -
2 BW - Blackwatch 2007 3 - - - - - - -
3 CP - Lazers 4 - - - - - - -
4 NY - Black 3 - - - - - - -
5 BE - Bethlehem Bayern 2 - - - - - - -
6 AL - Alleycats U10 Red 2 - - - - - - -
7 AB - Albany Terminators 2 - - - - - - -
8 FT - Neymar 4 - - - - - - -
Division: 1, Sub-Division: RED
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 AL - Alleycats U10 White 1 - - - - - - -
2 BH - BHU Barracudas 0 - - - - - - -
3 CL - Cosmos 0 - - - - - - -
4 GB - U10 Dragons 0 - - - - - - -
5 GU - Dutchmen Academy Celtic 0 - - - - - - -
6 NE - NY Elite 2007 0 - - - - - - -
7 BE - Bethlehem Ajax 1 - - - - - - -
Division: 2, Sub-Division: Blue
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 RO - Rotterdam United 4 - - - - - - -
2 CO - Colonie U10 Boys Gold 5 - - - - - - -
3 AL - Alleycats U10 Blue 3 - - - - - - -
4 NY - Red 3 - - - - - - -
5 GU - Dutchmen Academy Manchester 2 - - - - - - -
6 HL - Highland U10 1 - - - - - - -
Division: 2, Sub-Division: Red
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 AL - Alleycats U10 Gray 2 - - - - - - -
2 RW - Raptors II 3 - - - - - - -
3 NS - Pikachu 3 - - - - - - -
4 BE - Bethlehem Chelsea 0 - - - - - - -
5 AB - Albany Blues 2 - - - - - - -
Division: 2, Sub-Division: WHITE
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 BS - Ballston Spa Gold United 5 - - - - - - -
2 ME - Strikers 4 - - - - - - -
3 LC - LCSC Saints FC 2007 3 - - - - - - -
4 WF - Waterford FC U10 Boys Red 2 - - - - - - -
5 CP - Broncos 3 - - - - - - -
6 FT - Zico 5 - - - - - - -
7 SA - SWSC BU10 Giants 4 - - - - - - -
Division: 3, Sub-Division: Red
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 BS - Ballston Spa Purple United 5 - - - - - - -
2 BR - Brunswick Blast 5 - - - - - - -
3 CA - Catskill Cats 5 - - - - - - -
4 BH - BHU Blasters 1 - - - - - - -
5 NU - Brian Farenell 2 - - - - - - -
Division: 3, Sub-Division: White
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 CP - Aces 4 - - - - - - -
2 BE - Bethlehem Dorchester 3 - - - - - - -
3 BR - Brunswick Blitz 3 - - - - - - -
4 LC - LCSC Saints FC 2008 U09 1 - - - - - - -
5 GV - Greenville SC Revolution 2 - - - - - - -
6 ME - Crew 3 - - - - - - -
Division: 4
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 AM - Amsterdam SC 4 - - - - - - -
2 BS - Ballston Spa White United 6 - - - - - - -
3 RA - Rcs U10 Boys 3 - - - - - - -
4 GA - Galway Leprechauns 5 - - - - - - -
5 WF - Waterford Fc U10 Boys Black 2 - - - - - - -
6 BE - Bethlehem Everton 2 - - - - - - -
7 NY - White 2 - - - - - - -
Division: 1
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 RO - Rotterdam Thunderbolts 6 3 2 1 28 21 7 10
2 HM - GPS Albany Elite 06 4 2 1 1 13 16 -3 7
3 GU - Dutchmen Academy Aztecs 3 2 1 0 15 6 9 6
4 HM - GPS Albany Select 06 3 2 1 0 14 17 -3 6
5 GB - Greenbush Rangers 2 1 1 0 8 8 0 3
6 CR - Crane United U11 4 0 4 0 8 18 -10 0
Division: 1, Sub-Division: BLUE
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 CP - Cobras 3 3 0 0 14 1 13 9
2 GV - Greenville SC Red Bulls 3 3 0 0 18 7 11 9
3 GB - EG U12 Hornets 3 1 1 1 8 9 -1 4
4 AL - Alleycats U11 White 4 0 3 1 8 14 -6 1
5 ME - Arsenal 0 0 0 0 0 0 0 0
6 AB - Albany United 3 0 3 0 5 22 -17 0
Division: 1, Sub-Division: RED
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 AL - Alleycats U12 White 5 5 0 0 26 6 20 15
2 BW - Blackwatch Boys 2006 5 3 2 0 24 17 7 9
3 BE - Bethlehem Eagels 3 2 1 0 15 9 6 6
4 NE - NY Elite 2006/U11 3 1 2 0 7 4 3 3
5 BK - Berkshire Ajax U12B 2 0 2 0 4 13 -9 0
6 AV - U12 Blue 4 0 4 0 9 36 -27 0
Division: 1, Sub-Division: WHITE
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 SA - CHELSEA 6 6 0 0 39 8 31 18
2 GU - Dutchmen Academy Rowdies 6 4 2 0 30 21 9 12
3 AL - Alleycats U12 Blue 6 3 3 0 18 24 -6 9
4 FT - Kaka 4 1 2 1 10 15 -5 4
5 BS - Ballston Spa FC Purple 4 0 3 1 9 23 -14 1
6 LC - LCSC Sounders 4 0 4 0 8 23 -15 0
Division: 2, Sub-Division: Blue
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 NY - Niskayuna Black 3 3 0 0 16 3 13 9
2 BE - Bethlehem Blackbirds 3 2 1 0 7 6 1 6
3 NS - Purple 3 2 1 0 15 9 6 6
4 AL - Alleycats U12 Gray 2 1 1 0 7 7 0 3
5 CA - Catskill Cats 3 1 2 0 11 16 -5 3
6 BR - Brunswick U12 Boys - Besse 4 1 3 0 5 10 -5 3
7 AB - Albany Raptors 2 0 2 0 3 13 -10 0
Division: 2, Sub-Division: Red
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 HL - Highland U12B 5 4 1 0 21 9 12 12
2 CL - Friars 4 3 1 0 17 6 11 9
3 CP - Stingers 5 3 2 0 18 14 4 9
4 CA - Catskill Cats 3 2 1 0 14 8 6 6
5 RA - RCS U12 Boys Gold 3 1 2 0 8 13 -5 3
6 CH - Chatham U12 2 0 2 0 1 7 -6 0
7 RW - U12 B 4 0 4 0 1 23 -22 0
Division: 2, Sub-Division: WHITE
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 AM - Amsterdam SC 5 5 0 0 26 6 20 15
2 CO - Colonie U12 Cobras 6 5 1 0 33 9 24 15
3 FT - Ronaldinho 5 2 3 0 12 17 -5 6
4 WF - Waterford FC U12 Boys 2 1 1 0 10 7 3 3
5 AV - U12 Team Gold 4 1 3 0 7 15 -8 3
6 NU - Dominators 5 1 4 0 9 23 -14 3
7 LC - LCSC Galaxy 5 1 4 0 5 25 -20 3
Division: 3, Sub-Division: Red
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 RO - Rotterdam Revolution 6 6 0 0 67 7 60 18
2 SA - SWSC BU12 Barcelona 4 3 1 0 17 10 7 9
3 NY - Niskayuna Red 6 3 3 0 19 41 -22 9
4 BS - Ballston Spa FC White 4 1 2 1 13 24 -11 4
5 CO - Colonie Gunners 3 1 1 1 7 15 -8 4
6 NS - Gold 3 1 2 0 8 10 -2 3
7 NU - White Leopards 6 0 6 0 16 40 -24 0
Division: 3, Sub-Division: White
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 CM - U12 Cambridge boys 6 3 2 1 24 22 2 10
2 GB - Gladiators 3 3 0 0 16 6 10 9
3 GU - Dutchmen Academy Rebels 5 3 2 0 30 12 18 9
4 GV - Greenville SC Galaxy 4 2 1 1 15 10 5 7
5 BH - Burnt Hills United U12 4 1 3 0 9 26 -17 3
6 CP - Yellow Jackets 4 0 4 0 6 24 -18 0
Division: 4
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 FU - Force-N U12 5 5 0 0 48 4 44 15
2 SA - Arsenal U11 4 2 0 2 14 4 10 8
3 FU - Force M 5 2 2 1 13 18 -5 7
4 GA - Galway Raptors 4 2 2 0 16 14 2 6
5 RA - RCS U12 Boys Green 4 1 1 2 10 13 -3 5
6 FU - Force B 5 0 3 2 9 30 -21 2
7 SC - Schenectady U12 5 0 4 1 3 30 -27 1
Division: 2, Sub-Division: BLUE
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 CP - Express 3 3 0 0 17 3 14 9
2 NE - Ny Elite City FC 5 3 2 0 19 12 7 9
3 BE - Bethlehem Eagels 2 2 0 0 10 2 8 6
4 AL - Alleycats U13 Premier 1 0 1 0 0 4 -4 0
5 AB - Albany Risse 1 0 1 0 1 7 -6 0
6 BK - Berkshire Ajax U14B 4 0 4 0 7 26 -19 0
7 AL - Alleycats U14 Burnley 2 - - - - - - -
8 GU - FC Dutchmen Impact 2 - - - - - - -
Division: 2, Sub-Division: RED
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 AL - Alleycats U13 Chivas 4 3 0 1 17 4 13 10
2 CO - Colonie U14 Boys-gold 5 3 1 1 16 7 9 10
3 AB - Albany Falcons Blue 3 2 0 1 8 3 5 7
4 GU - FC Dutchmen U13 Battery 5 1 2 2 8 7 1 5
5 CL - Crush U13 5 1 3 1 5 16 -11 4
6 HM - GPS Albany Elite 03 1 1 0 0 3 1 2 3
7 BS - Ballston Spa Blizzards 3 1 2 0 6 7 -1 3
8 NY - Warriors Black 4 0 4 0 3 21 -18 0
Division: 3, Sub-Division: Blue
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 LC - LCSC U14B Legion 4 3 0 1 15 2 13 10
2 NS - Blackbirds 4 3 1 0 10 8 2 9
3 CP - Tornados 4 2 1 1 10 4 6 7
4 BE - Bethlehem Blackbirds 3 1 2 0 7 10 -3 3
5 HL - U14 Boys 2 0 2 0 3 12 -9 0
6 CR - Crane United U14 3 0 3 0 6 15 -9 0
Division: 3, Sub-Division: Red
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 ME - Fire 3 3 0 0 21 5 16 9
2 FT - Pele 5 3 2 0 22 17 5 9
3 BH - Burnt Hills United Spartans 2 1 1 0 10 5 5 3
4 SA - SWSC Bu13 Arsenal 2 1 1 0 6 8 -2 3
5 AV - Warriors U14 Boys 5 1 4 0 9 26 -17 3
6 GB - Greenbush U14 Boys 3 1 2 0 8 15 -7 3
Division: 4, Sub-Division: BLUE
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 BR - Brunswick U14 Boys - Guilbault 3 3 0 0 18 1 17 9
2 ME - Schuylerville 1777 3 2 1 0 10 14 -4 6
3 EM - Titans 2 1 1 0 7 5 2 3
4 LC - LCSC U14B Bison 3 1 2 0 10 10 0 3
5 SA - SWSC BU13 Revolution 3 1 2 0 6 12 -6 3
6 BE - Bethlehem Wolves 2 0 2 0 4 13 -9 0
Division: 4, Sub-Division: RED
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 GA - Galway Thunder 3 3 0 0 10 2 8 9
2 NU - Reds 5 1 2 2 10 11 -1 5
3 CT - CVS Galaxy 3 1 1 1 4 5 -1 4
4 FU - Force M 3 1 2 0 4 6 -2 3
5 FU - Force G 2 0 1 1 2 6 -4 1
6 FU - Force-N U14 0 0 0 0 0 0 0 0
Division: 5
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 WF - Waterford FC U14 4 4 0 0 18 3 15 12
2 NY - Warriors Red 5 4 1 0 17 5 12 12
3 GU - FC Dutchmen Blizzards 5 4 1 0 20 6 14 12
4 LS - Troy Soccer 5 1 4 0 3 11 -8 3
5 CP - Bulldogs 4 1 3 0 5 19 -14 3
6 SC - Schenectady U14 5 0 5 0 5 24 -19 0
Division: 1
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 HM - GPS Albany Elite 02 4 4 0 0 23 1 22 12
2 GB - Greenbush U15 1 1 0 0 2 0 2 3
3 FU - Force 2 1 1 0 3 8 -5 3
4 SA - SWSC BU15 United 5 1 4 0 6 22 -16 3
5 BH - BHU SPARTANS 2 0 2 0 1 4 -3 0
6 GU - FC Dutchmen Glory 2 - - - - - - -
Division: 1, Sub-Division: BLUE
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 BE - Bethlehem Black 4 3 1 0 14 10 4 9
2 CP - Steamers 1 1 0 0 4 1 3 3
3 LC - LCSC Armada 1 1 0 0 5 1 4 3
4 RW - U16 B 1 0 1 0 1 3 -2 0
5 CO - Colonie U16 Garnet 3 0 3 0 6 15 -9 0
6 AL - Alleycats U14 Leicester 2 - - - - - - -
Division: 1, Sub-Division: RED
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 BS - Ballston Spa Thunder 3 2 0 1 5 3 2 7
2 AB - Albany Falcons 3 2 0 1 13 6 7 7
3 BK - Berkshire Ajax U16B 3 1 1 1 8 4 4 4
4 BR - Brunswick U16 3 0 0 3 8 8 0 3
5 HL - U 16 boys 4 0 4 0 2 15 -13 0
6 GU - FC Dutchmen Hammers 3 - - - - - - -
Division: 2
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 NY - Mohawk United U16 Boys 3 3 0 0 12 4 8 9
2 BE - Bethlehem Orange 4 2 0 2 6 2 4 8
3 GU - FC Dutchmen Armada 4 2 2 0 12 7 5 6
4 LS - Troy Soccer 4 1 1 2 4 3 1 5
5 RO - Rotterdam U15 Boys 3 0 1 2 2 5 -3 2
6 LC - LCSC Legend 4 0 2 2 2 13 -11 2
7 CP - Rowdies 2 0 2 0 2 6 -4 0
Division: 1
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 BK - Berkshire Ajax U17B 5 3 2 0 10 8 2 9
2 GU - FC Dutchmen Blitz 5 2 2 1 13 11 2 7
3 CL - Celtics 3 2 1 0 7 4 3 6
4 NY - Mohawk United Boys U17 3 2 1 0 8 6 2 6
5 HL - Highland Strikers 4 0 3 1 4 13 -9 1
6 GU - FC Dutchmen Gunners 2 - - - - - - -
Division: 2
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 NS - Eagles 4 2 1 1 9 9 0 7
2 FU - Force M 2 2 0 0 9 0 9 6
3 GB - Gladiators 4 2 2 0 12 13 -1 6
4 NU - Wolfepack 1 1 0 0 2 1 1 3
5 CT - CVS GALAXY 2 1 1 0 3 2 1 3
6 FU - Force B 2 1 1 0 5 9 -4 3
7 AM - Amsterdam Sc 2 1 1 0 11 12 -1 3
8 NU - White Lightning 3 0 2 1 10 13 -3 1
9 CR - Crane United U17 2 0 2 0 7 9 -2 0
Division: 1
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 BK - Berkshire Ajax U18 boys 3 3 0 0 15 1 14 9
2 AB - Albany Falcons 4 2 1 1 6 5 1 7
3 BS - Ballston Spa U18 3 1 1 1 4 7 -3 4
4 HM - GPS Albany Select 99 3 0 1 2 8 9 -1 2
5 BE - Bethlehem Black 2 0 1 1 5 7 -2 1
6 HL - Highland Strikers 3 0 2 1 3 12 -9 1
7 GU - FC Dutchmen Clash 0 0 0 0 0 0 0 0
Division: 2
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 BR - Brunswick U18 3 3 0 0 15 2 13 9
2 CO - U18 Garnet/Gold 2 2 0 0 9 5 4 6
3 NU - Wolfepack 4 2 2 0 18 7 11 6
4 CM - U18 Cambridge Boys 3 1 2 0 6 8 -2 3
5 ME - United 0 0 0 0 0 0 0 0
6 CP - Strikers 1 0 1 0 0 1 -1 0
7 ME - Halfmoon 3 0 3 0 2 27 -25 0
Division: 1
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 TV - Taconic U19 Select 1 - - - - - - -
2 BH - Spartans 1 - - - - - - -
3 RJ - Wildcats 2 - - - - - - -
4 CA - Catskill Cats 0 - - - - - - -
5 NU - Empire 0 - - - - - - -
6 RW - Raptors 2 - - - - - - -
Division: 1
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 AL - Alleycats U8 Red 6 - - - - - - -
2 BE - Bethlehem Atletico 4 - - - - - - -
3 BH - BHU Lil' Spartans 4 - - - - - - -
4 CP - Tigers 4 - - - - - - -
5 HM - GPS Albany Elite 09 White 4 - - - - - - -
6 BW - Blackwatch 2009 2 - - - - - - -
7 HM - GPS Albany Elite 09 Red 2 - - - - - - -
Division: 2, Sub-Division: BLUE
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 BS - Ballston Spa Hurricanes 4 - - - - - - -
2 RO - Rotterdam Girls Shooting Stars 2 - - - - - - -
3 GU - Dutchmen Academy Thorns 3 - - - - - - -
4 HL - Little Lions 2 - - - - - - -
5 NS - Rockets 2 - - - - - - -
6 BH - Red Spartans 1 - - - - - - -
Division: 2, Sub-Division: GREEN
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 BE - Bethlehem Barcelona 5 - - - - - - -
2 NS - Rangers 4 - - - - - - -
3 CL - Crusaders 2 - - - - - - -
4 CO - Colonie Fire 2 - - - - - - -
5 GV - Greenville SC Crew 2 - - - - - - -
6 BW - Blackwatch 2010 1 - - - - - - -
Division: 2, Sub-Division: RED
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 BS - Ballston Spa Avengers 3 - - - - - - -
2 NY - Niskayuna U8 Coed 3 - - - - - - -
3 AL - Alleycats U8 White 4 - - - - - - -
4 BE - Bethlehem AC Milan 4 - - - - - - -
5 CP - Cougars 5 - - - - - - -
6 RO - Rotterdam U08 3 - - - - - - -
Division: 2, Sub-Division: WHITE
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 WF - Waterford FC U8 6 - - - - - - -
2 CP - Sharks 3 - - - - - - -
3 GU - Dutchmen Academy Revolution 3 - - - - - - -
4 FT - Romario 4 - - - - - - -
5 GA - Galway Chickadees 3 - - - - - - -
6 BS - Ballston Spa Bombers 2 - - - - - - -
7 AB - Albany Rovers 3 - - - - - - -
Division: 1
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 CU - Blue Crush 6 - - - - - - -
2 AL - Alleycats U10 Girls Red 6 - - - - - - -
3 BS - Ballston Spa Socceroos Purple 4 - - - - - - -
4 RO - Girls on Fire 6 - - - - - - -
5 GU - Dutchmen Academy Pride 4 - - - - - - -
6 GB - Thorns 4 - - - - - - -
Division: 2
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 SA - Saratoga SkyBlue 6 - - - - - - -
2 CL - Blitz 4 - - - - - - -
3 LC - LCSC Blue Dragons 5 - - - - - - -
4 RO - Rotterdam U9 Stars 4 - - - - - - -
5 CP - Shooting Stars 4 - - - - - - -
6 SA - Saratoga Reign 3 - - - - - - -
Division: 3
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 BH - BHU Spartans 5 - - - - - - -
2 NY - WolfPack 3 - - - - - - -
3 BE - Bethlehem Eagels 4 - - - - - - -
4 GV - Greenville SC Fire 6 - - - - - - -
5 GU - Dutchmen Academy Breakers 3 - - - - - - -
6 AB - Albany Flyers 3 - - - - - - -
Division: 4
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 HL - The Red Flyers 5 - - - - - - -
2 RA - RCS U10 Girls 2 - - - - - - -
3 SA - Saratoga Breakers 5 - - - - - - -
4 NS - Hooligans 4 - - - - - - -
5 ME - Galaxy 4 - - - - - - -
Division: 5
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 BS - Ballston Spa Socceroos White 4 - - - - - - -
2 AM - Amsterdam SC 4 - - - - - - -
3 CP - Blasters 5 - - - - - - -
4 CO - Colonie 2 - - - - - - -
5 GA - Galway Eagles 3 - - - - - - -
Division: 2, Sub-Division: BLUE
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 CU - Blue Power 6 6 0 0 42 4 38 18
2 GB - Griffins 5 3 2 0 18 10 8 9
3 BS - Ballston Spa Attack! 5 3 2 0 17 18 -1 9
4 BE - Bethlehem Eagles 5 2 3 0 16 13 3 6
5 BW - Black Watch 05/06 Girls 4 1 3 0 6 31 -25 3
6 HM - GPS Albany Elite 05 5 0 5 0 7 30 -23 0
Division: 2, Sub-Division: RED
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 CU - Blue Skye 6 3 1 2 15 9 6 11
2 CP - Panthers 4 3 0 1 14 3 11 10
3 AL - Alleycats U12 Girls White 3 2 0 1 18 1 17 7
4 BR - Brunswick Barracudas 4 2 2 0 10 7 3 6
5 BK - Berkshire Ajax U12 4 0 3 1 3 14 -11 1
6 HL - Lion's 2 0 1 1 2 3 -1 1
7 CM - U12 Cambridge Girls 3 0 3 0 0 25 -25 0
Division: 2, Sub-Division: WHITE
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 SA - SWSC GU12 Select 4 4 0 0 23 4 19 12
2 RO - Royals 5 4 1 0 19 21 -2 12
3 NY - Silver Sparks 6 3 2 1 24 16 8 10
4 GU - Dutchmen Academy Comets 5 3 2 0 18 5 13 9
5 BH - BHU Lady Spartans 5 2 3 0 12 16 -4 6
6 BS - Ballston Spa Cosmos 06 - U11 5 0 4 1 8 27 -19 1
7 AL - Alleycats U11 Girls White 4 0 4 0 5 20 -15 0
Division: 3, Sub-Division: Blue
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 EM - Bundesladies 7 6 1 0 32 8 24 18
2 LC - LCSC Saints 4 4 0 0 25 7 18 12
3 CS - Cohoes Mastadon U12 Girls 5 3 2 0 16 12 4 9
4 CL - Comets 2 1 1 0 4 8 -4 3
5 AB - Albany Bulldogs 4 1 3 0 8 18 -10 3
6 CO - Colonie Gold 3 0 3 0 2 17 -15 0
7 WF - Waterford FC U12 Girls 5 0 5 0 9 26 -17 0
Division: 3, Sub-Division: Red
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 CA - Catskill Cats 5 5 0 0 22 4 18 15
2 CP - Clifton Park Crusaders 5 4 1 0 11 8 3 12
3 GU - Dutchmen Academy Terrors 4 3 1 0 12 3 9 9
4 SA - Blue Streaks 6 2 4 0 12 11 1 6
5 GB - The Flash 5 1 4 0 9 22 -13 3
6 CH - Chatham Sly Foxes 5 0 5 0 4 22 -18 0
Division: 3, Sub-Division: White
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 BE - Bethlehem Hawks 4 2 0 2 15 6 9 8
2 BH - Burnt Hills Banshees U11 4 2 0 2 15 11 4 8
3 SA - White Flash 4 2 0 2 19 5 14 8
4 HM - GPS Albany Elite 06 U11 6 2 3 1 16 15 1 7
5 GV - Greenville SC Sporting GSC 2 1 0 1 11 10 1 4
6 NY - Crazy Cleats 3 1 2 0 7 9 -2 3
7 NU - Firefoxes 0 0 0 0 0 0 0 0
8 AM - Amsterdam SC 1 0 1 0 1 2 -1 0
9 AM - Amsterdam SC U11 4 0 4 0 4 30 -26 0
Division: 1, Sub-Division: BLUE
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 GB - Greenbush Eagles 4 3 1 0 4 4 0 9
2 AL - Alleycats U14 Girls Blue 4 3 1 0 13 6 7 9
3 CP - Dragons U14 Girls 3 2 1 0 9 3 6 6
4 BK - Berkshire Ajax U14G 6 1 4 1 7 14 -7 4
5 CL - Pride 3 0 2 1 2 8 -6 1
Division: 1, Sub-Division: RED
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 AL - Alleycats U13 Girls White 5 3 1 1 16 13 3 10
2 GU - FC Dutchmen U14 Rampage 4 3 1 0 20 9 11 9
3 HM - GPS Albany Elite 03 3 2 1 0 11 8 3 6
4 GB - Pride 3 1 1 1 11 10 1 4
5 HL - HSC U14 4 1 3 0 13 13 0 3
6 RO - Rebels 3 0 3 0 0 18 -18 0
Division: 2, Sub-Division: BLUE
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 NU - Blues 4 4 0 0 21 8 13 12
2 FU - Patriots Force B 3 2 0 1 5 1 4 7
3 SA - Rayas Azule 5 2 2 1 15 14 1 7
4 BH - BHU Spartans 3 1 2 0 10 6 4 3
5 FU - Force M 3 0 3 0 0 10 -10 0
6 FU - Force Northville 2 0 2 0 1 13 -12 0
Division: 2, Sub-Division: RED
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 NY - Nightmare 5 5 0 0 16 3 13 15
2 BR - Brunswick Sting 4 4 0 0 17 3 14 12
3 CM - U14 Cambridge Girls 3 2 1 0 11 4 7 6
4 CP - Comets 3 1 2 0 7 5 2 3
5 BS - Ballston Spa Savages 6 1 5 0 7 25 -18 3
6 CA - Catskill Cats 5 0 5 0 2 20 -18 0
Division: 2, Sub-Division: WHITE
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 GU - FC Dutchmen U13 Storm 5 5 0 0 22 2 20 15
2 BE - Bethlehem Black 4 3 1 0 12 3 9 9
3 RJ - Wildcats 4 3 1 0 17 9 8 9
4 RA - RCS U14 Girls 4 1 3 0 9 7 2 3
5 AB - Albany Falcon Strikers 5 1 4 0 5 20 -15 3
6 NS - U13 LadyBirds 4 0 4 0 1 25 -24 0
Division: 1
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 RO - Rotterdam United 01/02 3 3 0 0 13 0 13 9
2 CP - Sundevils 4 2 1 1 8 8 0 7
3 SA - Venature Azzurri U14 3 2 0 1 8 2 6 7
4 BE - Bethlehem Orange 3 2 1 0 3 4 -1 6
5 SA - Blue Streaks 4 0 4 0 0 10 -10 0
6 AL - Alleycats U15 Girls Blue 3 0 3 0 3 11 -8 0
Division: 2
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 GU - FC Dutchmen U16 Chaos 3 3 0 0 10 2 8 9
2 CS - Cohoes Mastadon U16 G 4 2 2 0 5 7 -2 6
3 NS - Juego Bonito 2 1 0 1 6 1 5 4
4 GB - Knights U15 1 1 0 0 4 1 3 3
5 BK - Berkshire Ajax U15G 2 1 1 0 3 2 1 3
6 LS - Lady Knights 2 1 1 0 3 3 0 3
7 HL - Highland Heat 3 0 2 1 2 7 -5 1
8 CA - Catskill Cats 3 0 3 0 2 12 -10 0
Division: 1, Sub-Division: Blue
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 SA - Atletico U16 4 4 0 0 20 7 13 12
2 BS - Ballston Spa Strikers 3 3 0 0 14 1 13 9
3 BE - Bethlehem Black 4 2 2 0 9 7 2 6
4 LS - Lady Knights 5 2 3 0 14 19 -5 6
5 NY - Mohawk United 4 1 3 0 8 13 -5 3
6 NU - Blues 4 0 4 0 6 24 -18 0
Division: 1, Sub-Division: Red
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 GB - Knights 2 2 0 0 7 2 5 6
2 RO - Rotterdam U17 Rebels 4 2 2 0 10 8 2 6
3 BR - Brunswick United 4 2 2 0 6 9 -3 6
4 NS - Sauerbrunn 2 1 1 0 6 4 2 3
5 RW - RVW U17 Girls 1 0 1 0 1 2 -1 0
6 CL - Cyclones 1 0 1 0 0 5 -5 0
Division: 2
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 FU - Force G 4 2 0 2 13 5 8 8
2 FU - Force - Northville 4 2 1 1 15 8 7 7
3 FU - Force M 3 1 2 0 3 12 -9 3
4 CT - Cooperstown Lightning 1 0 0 1 1 1 0 1
5 CT - CVS REVOLUTION 2 0 2 0 0 6 -6 0
Division: 1
# Team GP W L D F A +/- PTS
1 AB - Albany Falcons 4 - - - - - - -
2 AV - Averill Park Warriors 3 - - - - - - -
3 BK - Berkshire Ajax U18G 3 - - - - - - -
4 TV - U19 Select 5 - - - - - - -
5 CO - Porto U18 2 - - - - - - -
6 CM - U19 Cambridge Girls 3 - - - - - - -
7 ME - Raiders 2 - - - - - - -
8 LS - Lady Knights 0 - - - - - - -
9 GA - Galway Lightning U18 2 - - - - - - -