Teams

A
Albany 2010 Boys
Albany Blues
Albany Falcons
Albany Falcons
Albany Falcons
Albany Falcons - U18
Albany Falcons U16 Boys
Albany Flyers
Albany Lady Eagles
Albany Whites
Alleycats Academy 2011 Girls
Alleycats Academy Blue 2006G
Alleycats Academy Blue 2009/2008G
Alleycats Academy Red 2008G
Alleycats Academy Red 2010G
Alleycats Academy U8 Girls
Alleycats Academy U8 Red Boys
Alleycats Academy White 2002G
Alleycats Academy White 2007G
Alleycats Academy White 2008B
Alleycats Academy White 2009/2008G
Alleycats Academy White 2009B
Alleycats Academy White 2010B
Alleycats Academy White 2010G
Alleycats United 2006/2007B Premier
APYSL U10 Coed
ASC U10 Boys 2010/2011
ASC U10 Boys 2011
ASC U10 Lady Falcons
ASC U14 Boys
Averill Park Warriors
Averill Park Warriors U15
AYSC U12 Girls
B
Ballston Spa Arsenal
Ballston Spa Avengers
Ballston Spa Badgers
Ballston Spa Blizzard
Ballston Spa Bombers
Ballston Spa Chaos Purple
Ballston Spa Eliminators
Ballston Spa Monstars
Ballston Spa Paris-St-Germain (PSG)
Ballston Spa Rob Szmarz
Ballston Spa Scottie Pups
Ballston Spa Thunder
Ballston Spa U12 Girls Chaos White
Ballston Spa Unified
Ballston Spa Warriors
Berkshire Ajax
Berkshire Ajax U12 Boys
Berkshire Ajax U16 Boys
Berkshire Ajax U18 Boys
Berkshire Ajax U19 Boys
Bethlehem U10B Athletico
Bethlehem U10B Barca
Bethlehem U10G Eagles
Bethlehem U12B Black
Bethlehem U12B Orange
Bethlehem U12G Eagles Black
Bethlehem U12G Eagles Orange
Bethlehem u14 Eagles
Bethlehem U14B Blackbirds
Bethlehem U14B Eagles
Bethlehem U16 Orange
Bethlehem U16B Black
Bethlehem U16B Orange
Bethlehem U17 Orange
Bethlehem U18B
Bethlehem U8C Ajax
Bethlehem U8C Bayern
Blackwatch 2010 Boys
BlackWatch 2010 Girls
BlackWatch 2011 Boys
BlackWatch 2012/2013 Boys
Blackwatch 4/5/6 Girls
Boys U16 PSG
Brunswick 14 boys
Brunswick Bandits
Brunswick Barracudas
Brunswick Blue Impact
Brunswick JJ Besse
Brunswick John Geritz
Brunswick Rage
Brunswick Randy Stachowicz
Brunswick Saints
C
Calcio Al Rubin
Calcio Christopher Saggese
Calcio Mike Iannelli
Calcio Mike Iannelli
Calcio Todd Scanlon
Calcio U14 Girls Christopher Cohn
Calcio United Boys U12 Mike Iannelli
Calcio United Girls U10 Dave Sanders
Capital United Blue Force
Capital United Blue Ice
Capital United Blue Thunder
Catskill George Lackie
Catskill U10 Girls
Catskill U12 Boys
Catskill U12 Girls
Catskill U14 Boys
Catskill U16 Boys
Clifton Park Boys U12 Todd Bradshaw
Clifton Park Cassidy Jones
Clifton Park Cobras
Clifton Park Evolution
Clifton Park Evolution U8 Cougars
Clifton Park Evolution U8 Killer Bees
Clifton Park Evolution U8 Sharks
Clifton Park Evolution U8 Tigers
Clifton Park Golden Express
Clifton Park Rowdies
Clifton Park Soccer Club U10G Shooting Stars
Clifton Park Strikers
Clifton Park U11 Boys Evolution
Clifton Park U16 Steamers
Coliseum 07 Girls Blaze
Coliseum Devils 2006
Colonie U10 Boys
Colonie U12 Boys Garnet Cobras
Colonie U12 Boys Gold Raiders
Colonie U14 Boys Garnet
Colonie U14 Boys Gold
Colonie U14 Girls
Colonie U16 Boys Cobras
Colonie U19 Boys
Colonie U19 Girls Porto
Cooperstown Galaxy
Cooperstown United
CP Evolution U10G
CPSC Broncos
CPSC U10 Boys Evolution
CPSC U10 Lazers
CPSC U14 Tornadoes
CPSC U9 Evolution
F
FC 50
FC Columbia U10 B Blue
FC Columbia U10 Boys Red
FC Columbia U10 G
FC Columbia U12 B
FC Columbia U12 G
FC Columbia U14 B Bronze
FC Columbia U14 B Red
FC Columbia U14 B White
FC Columbia U14 Boys Blue
FC Columbia U14 G Sly foxes
FC Columbia U17 Black
FC Dutchman Blizzard
FC Dutchman Fire
FC Dutchman Pride
FC Dutchman Revolution
FC Dutchman Rovers
FC Dutchman Sounders
FC Dutchmen Armada
FC Dutchmen Breakers
FC Dutchmen Breakers
FC Dutchmen Courage
FC Dutchmen Freedom
FC Dutchmen Leeds
FC Dutchmen Rangers
FC Dutchmen Rapids
FC Dutchmen Reign
FC Dutchmen Riverhounds
FC Dutchmen Roughnecks
FC Dutchmen Rowdies
FC Dutchmen Timbers
FC Dutchmen Union
Fifty FC Black
Fifty FC Black Panthers
Fifty FC Fusion
Fifty FC GU12 United (Black)
Fifty FC Maroon
FIfty FC Red Storm
Fifty FC Ryan Cyr
Fifty FC U 12 Maroon
Fifty FC U12 Boys - White
Fifty FC U12 Boys Red
Fifty FC U14 Boys
Fifty FC u14 girls
Fifty FC White
Force
Fulton Force B
Fulton Force B
Fulton Force B
Fulton Force B GU14
Fulton Force B GU16
Fulton Force B GU18
Fulton Force G BU14
Fulton Force G GU14
Fulton Force J
Fulton Force M
Fulton Force M BU10
Fulton Force M BU14
Fulton Force M GU14
Fulton Force N GU14
Fulton Force N GU18
Fulton Force N U10 boys
Fulton Jim Yanno
Fulton Jon Caraco
Fulton Mike Hallenbeck
Fulton Stephen Clapper
Fulton Stephen Clapper
Fulton United Force B
Fulton United Force M BU12
Fulton United Force M BU8
Fulton United Force N U12 B
G
Galway Eagles
Galway Lady Eagles
Galway Leprechauns
Galway Raptors
Galway Thunder
Girls U16 RUSC GU16
GPS Albany 05/04
GPS Albany 06
GPS Albany 09
GPS Albany 09/08
GPS Albany 09/08
GPS Albany 10
GPS Albany 11/10
GPS Albany 13/12
Greenbush U10 Boys Green
Greenbush U10 Boys White
Greenbush U10 Girls Green
Greenbush U10 Girls White
Greenbush U11 Boys Green
Greenbush U12 Boys Green
Greenbush U12 Girls Green
Greenbush U12 Girls White
Greenbush U13 Boys Green
Greenbush U14 Boys White
Greenbush U14 Girls
Greenbush U15 Girls Green
Greenbush U16 Boys Green
Greenbush U18 Boys Green
Greenbush U18 Girls Green
Greenbush U18 Girls White
Greenville U10 Revolution
Greenville U12B Galaxy
Greenville U12G Pride
Greenville U14B Red Bull
Greenville U14G Courage
Greenville U16G Red Stars
Greenville U17B Spartans
L
Lansingburgh Lady Knights
LCSC Saints FC U10 Boys
LCSC Saints FC U10 Girls
LCSC Saints FC U11 Boys
LCSC Saints FC U11 Girls
LCSC Saints FC U12 Blue
LCSC Saints FC U12 Girls
LCSC Saints FC U12 Girls Green
LCSC Saints FC U12 Girls Green
LCSC Saints FC U12 Girls Yellow
LCSC Saints FC U12 White
LCSC Saints FC U13 Boys
LCSC Saints FC U13/U14 Girls
LCSC Saints FC U14 Boys
LCSC Saints FC U16 Boys
LCSC Saints FC U16 Girls
LCSC Saints FC U8 Coed
LCSC Saints FC U9 Girls
M
Mechanicville- Stillwater Kent Wian
Miguel Hernandez
Miguel Hernandez
MSUSC Arsenal
MSUSC Crew
MSUSC Galaxy
N
New Scotland Archers United
New Scotland Dream Team
New Scotland Eagles
New Scotland Porto
New Scotland Stingers
New Scotland Storm
New Scotland Strikers
New Scotland Strikers
Nirvana Flash
Nirvana Force
Nirvana Freedom
Nirvana Spirit
Niskayuna
Niskayuna
Niskayuna Arsenal
Niskayuna Black
Niskayuna Gray-Juventus
Niskayuna Grey Wolves
Niskayuna Red
Niskayuna Red
Niskayuna Silver
Niskayuna White
Niskayuna White Wolves
Northern United Angry Frogs
Northern United Dominators
Northern United Fire Foxes
Northern United Inferno
Northern United Reds
Northern United U14
Northern United U16
Northern United U18
Northern United White Leopards
Northern United White Lightning
Northern United Wolfepack
NY Elite 2009 Boys
NY Elite 2010 Boys
NY Elite Boys 2011
O
Oneonta FOSSA
Oneonta O Town Thrashers
R
RCS River Monsters
RCS Coed U8
RCS Fireflies
RCS Golden Warriors
RCS U14 Boys
RCS U14 Girls
RCS Warriors
Rip Van Winkle U10 Boys
Rip Van Winkle U10 Girls
Rip Van Winkle U12 Girls
Rip Van Winkle U14 Raptors II
Rip Van Winkle U16 Girls
Rip Van Winkle U17 Boys Raptors
Rotterdam 2008 Rebels
Rotterdam Dynamite
Rotterdam Esordienti
Rotterdam Girls U10 Cory Gregg
Rotterdam JOSE L. QUINTERO
Rotterdam Mark Woodrow
Rotterdam Rivals
Rotterdam Strikers
Rotterdam United Charles Goodwin
S
Saratoga Rayos Azules
Saratoga -Wilton U10 SC
Schenectady Lightning U10
Schenectady Lightning U12
Schenectady Lightning U14
SWSC Blue Streaks
SWSC Blue Streaks
SWSC Blue Strikers
SWSC Boys U10 Jason Tenner
SWSC BU12 COMP
SWSC Kyle Quinn
SWSC Kyle Quinn
SWSC Revolution
SWSC U10 GIrls Toga Horses
SWSC U10 Kickers
SWSC U10 Tornados
SWSC U12 Boys Chelsea
SWSC U14 Celtic
SWSC U14 Rangers
SWSC U19 United
U
U12 Boys Red
U14 Boys
U14 Girls
U19 Boys
U19 Girls
U9 Ballston Spa Hurricanes
V
Valley Paul Bascomb
Valley Paul Bascomb
Valley S. C. Paul Bascomb
Valley S.C. Paul Bascomb
W
Warriors