Teams

A
Al Rubin
Avengers
Averill Park Warriors U15
AYSC U12 Girls
B
Ballston Spa Badgers
Ballston Spa Bombers
Ballston Spa Chaos Purple
Ballston Spa Eliminators
Ballston Spa Monstars
Ballston Spa Scottie Pups
Ballston Spa U12 Girls Chaos White
Ballston Spa Warriors
Bethlehem u14 Eagles
Bethlehem U16 Black
Bethlehem U16 Orange
Black Panthers
Blackwatch 2010 Boys
BlackWatch 2010 Girls
BlackWatch 2011 Boys
BlackWatch 2012/2013 Boys
Blackwatch 4/5/6 Girls
Blue Impact
Boys U16 PSG
Brunswick 14 boys
Brunswick Bandits
Brunswick Barracudas
Brunswick Saints
C
Calcio United Boys U12 Mike Iannelli
Calcio United Girls U10 Dave Sanders
Capital United Blue Ice
Capital United Blue Thunder
Cassidy Jones
Catskill U10 Girls
Catskill U12 Boys
Catskill U12 Girls
Catskill U14 Boys
Catskill U16 Boys
Christopher Saggese
Clifton Park Boys U12 Todd Bradshaw
Clifton Park Cobras
Clifton Park Evolution U8 Killer Bees
Clifton Park Evolution U8 Sharks
Clifton Park Rowdies
Clifton Park Soccer Club U10G Shooting Stars
Clifton Park U11 Boys Evolution
Colonie
Colonie Boys Cobras
Colonie U10 Boys
Colonie U12 Raiders
Colonie u16 Cobras
Cooperstown United
CP Evolution U10G
CPSC Broncos
CPSC U10 Boys Evolution
CPSC U10 Lazers
CPSC U14 Tornadoes
CPSC U9 Evolution
D
Dominators
Dynamite
E
Evolution
Evolution U8 Cougars
Evolution U8 Tigers
F
FC 50
FC Columbia U10 B Blue
FC Columbia U10 Boys Red
FC Columbia U10 G
FC Columbia U12 B
FC Columbia U12 G
FC Columbia U14 B Bronze
FC Columbia U14 B Red
FC Columbia U14 B White
FC Columbia U14 Boys Blue
FC Columbia U14 G Sly foxes
FC Columbia U17 Black
Fifty FC GU12 United (Black)
FIfty FC Red Storm
Fifty FC U 12 Maroon
Fifty FC U12 Boys Red
Fifty FC White
Force B
Force B
Force G BU14
Force J
Force M
Force M BU14
Force N GU18
Force N U10 boys
Fulton Force B GU14
Fulton Force B GU16
Fulton Force B GU18
Fulton Force G GU14
Fulton Force M BU10
Fulton Force M GU14
Fulton Force N GU14
Fulton United Force B
Fulton United Force M BU12
Fulton United Force M BU8
Fulton United Force N U12 B
G
Galaxy
Galway Eagles
Galway Lady Eagles
Galway Leprechauns
Galway Raptors
Galway Thunder
George Lackie
Golden Express
GPS Albany 05/04
GPS Albany 06
GPS Albany 09
GPS Albany 09/08
GPS Albany 09/08
GPS Albany 10
GPS Albany 11/10
GPS Albany 13/12
Greenbush U10 Boys Green
Greenbush U10 Girls Green
Greenbush U10 Girls White
Greenbush U11 Boys Green
Greenbush U12 Boys Green
Greenbush U12 Girls Green
Greenbush U12 Girls White
Greenbush U18 Girls Green
Greenbush U18 Girls White
Greenville U10 Revolution
Greenville U12B Galaxy
Greenville U12G Pride
Greenville U14B Red Bull
Greenville U14G Courage
Greenville U16G Red Stars
Greenville U17B Spartans
Greenwich U15 Girls Green
I
Inferno
J
Jim Yanno
JJ Besse
John Geritz
Jon Caraco
JOSE L. QUINTERO
Jose Quintero
K
Kent Wian
L
Lansingburgh Lady Knights
M
Mark Woodrow
Mike Hallenbeck
Mike Iannelli
Mike Iannelli
MSUSC Arsenal
MSUSC Crew
MSUSC Galaxy
N
Niskayuna Gray-Juventus
Niskayuna Grey Wolves
Northern United Angry Frogs
Northern United Fire Foxes
Northern United U14
Northern United U16
Northern United U18
Northern United White Leopards
NY Elite 2009 Boys
NY Elite 2010 Boys
NY Elite Boys 2011
P
Paul Bascomb
Paul Bascomb
R
Rage
Randy Stachowicz
Reds
Rip Van Winkle U10 Girls
Rip Van Winkle U12 Girls
Rip Van Winkle U16 Girls
Rob Szmarz
Rotterdam Girls U10 Cory Gregg
Rotterdam Girls U14 Nicholas marano
Rotterdam United Charles Goodwin
S
Saratoga Rayos Azules
Saratoga -Wilton U10 SC
Stephen Clapper
Stephen Clapper
Strikers
Strikers
SWSC Blue Streaks
SWSC Blue Streaks
SWSC Blue Strikers
SWSC Boys U10 Jason Tenner
SWSC BU12 COMP
SWSC Revolution
SWSC U10 GIrls Toga Horses
SWSC U10 GIrls Toga Horses
SWSC U10 Tornados
SWSC U12 Boys Chelsea
SWSC U19 United
T
Todd Scanlon
Tornadoes
U
U10 Boys
U10 Boys Green
U10 Boys White
U13 Boys Green
U14 Boys White
u14 Colonie Gold
U14 Garnet Boys
U14 Girls
U14 Raptors II
U16 Boys Green
U16 Steamers
U17 Boys Raptors
U18 Boys Green
Unified
V
Valley S. C. Paul Bascomb
Valley S.C. Paul Bascomb
W
White Lightning
Wolfepack